Çözüldü CS:GO Haksız Overwatch Banı Yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendimi rahatlatamıyorum hocam. Çok efsane vuruşlarım yok ve nasıl yerim böyle bir ban yediremiyorum.
Olabilir hocam. Benim arkadaşımın kankası legit hile kullanıyordu bütün rozetler var hile demezsin yani. 1.5 sene banlanmadı adalet mi?!

Hocam ban yemeden öncede bunu biliyordum,

Banlandıktan sonra skinlere satamaz, takaslayamazsınız.
Ban açıldıktan sonra diyorum hocam. Bildiğim kadarıyla OW Banlar süreli oluyor.

MSI Afterburner veya herhangi bir üçüncü parti yazılım kullanıyor muydunuz oyun esnasında?
Hayır hocam, genelde açık olan Logitech programı oda mouse için. Mousede makrom bile yok ban yerim diye koymadım.

Overwatch banları inceleniyor ve sonradan kalıcıya çevriliyor. Çok uzak bir arkadaşım bu durumu yaşadı. 1 ay sonra özür mesajı ile birlikte banı açılmıştı.

Cs go pişmanlıktır. 5 yıllık dmg söylüyor. Hile sistemi tam rezalet. Rainbow sixe geçtim.

Overwatch ban kalıcı değil hocam. Overwatch ban yiyen hesaplar inceleniyor ve gerçekten hile olduğu tespit edilirse VAC ban atılıyor.
Haksız Overwatch yiyebilirsiniz am hiç haksız VAC ban yiyen ile karşılaşmadım. Bekleyin, gerçekten masumsanız ban açılacaktır.
İçimi bir tık rahatlattınız hocam, buradaki herkesi kandırabilirim ama kendimi değil. Ben kötü bir şey yapmadım ve bu banı hak etmedim. Hakkımızda hayırlısı olsun İnşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı