CS:GO haksız VAC ban yedim

• Konuyu başlatan Sawi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 4B
Sadece 1 kez açıldığını gördüm. Arkadaşım 2016'da VAC yedi çok iyi oyuncuydu. 1 gün sonra otomatik kalktı VAC. Yani ticket vs. atsanız nafile. Hataysa kalkar kendiliğinden.

Benim arkadaşım banlanmıştı 400 gün 500 gün sonra hesabına girdiğinde banı kaldırıldı

Arkadaşınız ya hesaplarını karıştırdı, ya Valve'da çalışan tanıdığı var ya da sizi kandırıyor. Öyle bir şey olsaydı Valve söylerdi zaten. VAC ban yazısının üzerine tıkladığında açıklama çıkıyor. Orada 500 gün sonra banın kalkacağı yazmıyor. Eski Steam hesabım CS:GO'dan ban yiyeli 1849 gün olmuş. Benim banım kalkmadı da arkadaşınızın banı neden kalkacak?

IMG_20220118_120112.jpg

Zamanında deli gibi oynadım hayatım boyunca (çevrimdışı oyunlar hariç) hiçbir oyunda hile yapmadım ama nasıl oluyorsa VAC ban yedim birkaç kez ticket attım açılmadı şimdi CS'yi bıraktım kafam rahat isteyen istediği oyunu oynar buna karışamam ama CS:GO artık Türkiye gibi oyunda masum olan ceza yiyor çalan çırpan hile yapan lig kasıyor.

Technopat ya da başka forumlara konu açıp banının kalkacağını sanma

Hile isen o ban kalmak ve hiçbir zamanda kalmaksın. Yok ben suçsuzum yok bu yok şu yok arkadaşım yerdirdi diyorsan gidip Steam'de talep aç artık kaldırırlar mı kaldırmazlar mı orası destek belirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı