CS:GO haksız yere VAC ban yemek

O değil de hilecilere kaybettiğim maçlar aklıma geliyor.
1596376220121.png

Bu nedir?

Bunlara nasıl bakabiliyoruz.
SS'de verdiğim yerden girip bakabiliyorsunuz. Valve belli bir yıldan sonraki kayıtları veri tabanlarından silmiş bu yüzden 2017'ye kadar olan maçları görebiliyorsunuz. Kimlerin ban yediğini görmek için ise Chrome Mağzasından bir eklenti kurmanız gerekiyor. (Ban Checker for Steam adında).
Bu videodan yararlanabilirsiniz. Ben 2018 gibi açıp listelemiştim. Sonrasında HTML dosyası olarak tüm sayfayı kayıt ettim böylece 2015'e kadar olan tüm maçlarımı hala erişebiliyorum.
1596376486761.png

1596376491718.png

Haksız VAC yiyen görmedim henüz. En kötüsünden Skin Changer yüklesen bile net ban sebebi. 3. parti yazılım algılanmış. Kaldırılacağını sanmıyorum.

Benim kimseye yalan borcum yok inanmıyorsan steamden ekle beni kanıtlarla göstereyim senin gibi en azından bilmediğim konularda konuşmuyorum.

Ayrıca YouTube da Hot Bro's diye bir kanal vardı kanal sahibi VAC yemişti ve açtırmıştı ona da bakabilirsin.
Bahsettiğiniz kişinin banı VAC ban değil Overwatch tarafından atılmış bir ban idi. VAC ban ile Overwatch banın arasındaki farkı öncelikle ayırt etmenizi öneririm. İkinci olarak VAC sisteminin nasıl çalıştığını da iyice incelemenizde fayda var. VAC sisteme enjekte edilen dosyaları tespit ederek otomatik ban atar, herhangi bir manuel ban söz konusu değildir. Yani A kişisi B kişisini izleyerek aa bu hile yapıyormuş banlayalım demez, A kişisinin oyun dosyalarındaki değişiklik sistem tarafından otomatik tespit edilir ve o kişinin hileli yada üçüncü parti yazılım kullandığından VAC sisteminin şüphesi dahi yoktur.
Son olarak ise konu sahibinden çok konu sahibini savunmanız bir tık şüphe uyandırmadı değil. Yoksa burada da multi accounting mi? :p

Bahsettiğiniz kişinin banı VAC ban değil Overwatch tarafından atılmış bir ban idi. VAC ban ile Overwatch banın arasındaki farkı öncelikle ayırt etmenizi öneririm. İkinci olarak VAC sisteminin nasıl çalıştığını da iyice incelemenizde fayda var. VAC sisteme enjekte edilen dosyaları tespit ederek otomatik ban atar, herhangi bir manuel ban söz konusu değildir. Yani A kişisi B kişisini izleyerek aa bu hile yapıyormuş banlayalım demez, A kişisinin oyun dosyalarındaki değişiklik sistem tarafından otomatik tespit edilir ve o kişinin hileli yada üçüncü parti yazılım kullandığından VAC sisteminin şüphesi dahi yoktur.
Son olarak ise konu sahibinden çok konu sahibini savunmanız bir tık şüphe uyandırmadı değil. Yoksa burada da multi accounting mi? :p
Yorum yapmıyorum.

Hile diye yazanlara da saygım var ama ben de aynı durumu yaşıyorum. Bende VAC ban yedim, hesabımdaki stickerların değeri geçen hafta 600TL civarındaydı ve 1400 saate yakın oynamam var. Senin gibi konu açtım çoğu kişi burada yazılanları yazdı, kesin hile kullandın tarzında. Ticket attım inceleme altına alınacağı söylendi, 2 haftadır bekliyorum umarım açılır.

Geri
Yukarı