CS:GO haksız yere VAC ban yemek

VAC listesine ait 3. parti yazılımlar ile yiyebilrisiniz diye biliyorum.

Kendim yaklaşık 6 senedir hile yapıyorum ana hesabımda ban falan yemedim siz nasıl VAC yemeyi başarıyorsunuz anlamıyorum hile kullanmayan tayfa..
Kullanıp masum rolü yapıyor çoğu.

Kullanıp masum rolü yapıyor çoğu.
"Abi ben hile kullanmadım"

O sıra arama geçmişi :

csgo hile indir
csgo skinchanger indir
csgo zortchanger (cidden böyle bir hile var.) crack indir
csghost 4 3 1 indir

Eğer böyle bir durum ise artık komik değil açmayın şu konuları. Sosyal kirleniyor. Ama arkadaş gerçekten hile falan yapmamış gibi duruyor üzüldüm kendisine. Ticket atsın supporta.
Ne güzel övünüyorsunuz öyle, başarılarınızın devamını dilerim.
Eyvallah kral teşekkür ederim.
Adam 6 yıldır yemiyorum diyor o nasıl oluyor ?
6 Senedir detect olmamış hileler var. gamesense.pub gibi. O tür hileler patchlere göre kendi vac bypass modülü falan kodluyorlar. Ben de steam açılrken VAC modüllerini kapatan bir şey buldum onu kullanıyorum. Eskiden de CSS'de oynuyordum yani yaklaşık 8 senedir falan bir sorun yok diyebilirim.

Ben skin hilesi kullanmıştım ama beleş oldu içindir büyük ihtimal ile.
"Beleş" olması önemli değil. Önemli olan nasıl kodlandığı ve nasıl injectlendiği.

VAC tarafından yakalanmamış hileleri outdated injectorler ile injectlerseniz yine ban yersiniz. Her bir güncellemede yeni bir injector ayarlamanız lazım. Yeni şeyler kapatmanız/açmanız lazım. Hiç ama hiç kolay değil. Ana hesabımda pek hile açmadım ancak ikinci hesabımda bayağı hile açtım. İkinci hesabımda 4 senedir yemedim ana hesabımda 6 senedir yemedim.

Hesabınızda aynı gün yasaklanan bir kişi daha mevcut. Kim bu kişi? Yan hesabınız mı?

Hatalı bir yasaklama ise kaldırılır. Kaldırılmazsa hatalı değildir.

Bu bağlantıya tıklayıp hesaba girince ne yazıyor tam olarak? Hesap adınızı sansürleyip paylaşabilir misiniz? Aynı şekilde oyuna girince üst kısımdaki pencerede de ne yazdığını bilmek isterim.

"Beleş" olması önemli değil. Önemli olan nasıl kodlandığı ve nasıl injectlendiği.

VAC tarafından yakalanmamış hileleri outdated injectorler ile injectlerseniz yine ban yersiniz. Her bir güncellemede yeni bir injector ayarlamanız lazım. Yeni şeyler kapatmanız/açmanız lazım. Hiç ama hiç kolay değil. Ana hesabımda pek hile açmadım ancak ikinci hesabımda bayağı hile açtım. İkinci hesabımda 4 senedir yemedim ana hesabımda 6 senedir yemedim.
Doğru söylüyor zamanında çok fazla hile geliştirmiştim.
Ve zamanında bedavada dağıtmıştık.
Eskide kaldı.
Fakat ban kullanıma göre değil nasıl kodlandığına göre oluyor amatör bir coder bu suçu çok kullanılmasına atabilir sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı