CS:GO haksız yere VAC ban yemek

Doğru söylüyor zamanında çok fazla hile geliştirmiştim.
Ve zamanında bedavada dağıtmıştık.
Eskide kaldı.
Fakat ban kullanıma göre değil nasıl kodlandığına göre oluyor amatör bir coder bu suçu çok kullanılmasına atabilir sadece.
Hileleri dağıttığınız zaman ne yazık ki banlanma olasılığı da artıyor. Örnek açık kaynak kodlu osiris. Dümdüz kendi DLL'sini alıp injectlerseniz ve injectorunuz de eski birşey ise (örnek xnoobscc injector) o zaman yaklaşık 1 hafta içerisinde VAC yiyebilirsiniz.

1656418959239.png

Bu benim eski yaptığım hilelerdendi galiba. Yaklaşık 400 500 MS backtrack yapmıştım.

CS 1.6'da bile roll açtığım zamanlar vardı o zamanları hiç unutmam.

1656419015689.png

Hileleri dağıttığınız zaman ne yazık ki banlanma olasılığı da artıyor. Örnek açık kaynak kodlu osiris. Dümdüz kendi DLL'sini alıp injectlerseniz ve injectorunuz de eski birşey ise (örnek xnoobscc injector) o zaman yaklaşık 1 hafta içerisinde VAC yiyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1434388
Bu benim eski yaptığım hilelerdendi galiba. Yaklaşık 400 500 MS backtrack yapmıştım.

CS 1.6'da bile roll açtığım zamanlar vardı o zamanları hiç unutmam.

Eki Görüntüle 1434389
Öyle fakat amatör değilseniz bunu halledebilirsiniz biz bedava dağıttığımız zaman 1 kişi bile bizim yüzümüzden vac ban yemedi. Bizim internalimizde böyleydi durum fakat sonradan external geçtik herkes kendi hilesini özellikleri seçip kendi bilgisayarında derliyordu bu şekilde iyice imkansız oldu ban yeme olayı.

Hile kulandın mı başka oyunlar dahil veya 3. parti dosyalar.

Eğer haksız yere yediysen kaldırırlar zaten.

Bu arkadaşın dediği gibi benim de eski Steam hesabımı çaldılar hile açıp ban yediler desteğe yazmama rağmen açmadılar neyse hile açmadıysan en kısa sürede desteğe yaz ellerinden geldikçe yardımcı olmaya çalışırlar.

Öyle fakat amatör değilseniz bunu halledebilirsiniz biz bedava dağıttığımız zaman 1 kişi bile bizim yüzümüzden vac ban yemedi. Bizim internalimizde böyleydi durum fakat sonradan external geçtik herkes kendi hilesini özellikleri seçip kendi bilgisayarında derliyordu bu şekilde iyice imkansız oldu ban yeme olayı.
External ile ban yeme olasılığı çok düşük zaten. Ya yok ya da çok çok az. VAC yemeyip ow yediğim çok oldu.

Internal'da ise çok daha fazla özellik var. Anti aim, Desync anti aim, Roll, gibi gibi.

"Abi ben hile kullanmadım"

O sıra arama geçmişi :

csgo hile indir
csgo skinchanger indir
csgo zortchanger (cidden böyle bir hile var.) crack indir
csghost 4 3 1 indir

Eğer böyle bir durum ise artık komik değil açmayın şu konuları. Sosyal kirleniyor. Ama arkadaş gerçekten hile falan yapmamış gibi duruyor üzüldüm kendisine. Ticket atsın supporta.

Eyvallah kral teşekkür ederim.

6 Senedir detect olmamış hileler var. gamesense.pub gibi. O tür hileler patchlere göre kendi vac bypass modülü falan kodluyorlar. Ben de steam açılrken VAC modüllerini kapatan bir şey buldum onu kullanıyorum. Eskiden de CSS'de oynuyordum yani yaklaşık 8 senedir falan bir sorun yok diyebilirim.
Bu arkadaş kullanmamış olabilir, ben çoğu diyorum. Geçenlerde de bir arkadaş Steam hesabını çaldırmış, çalan şahıs CS'de hile açmış, çocuk ban yemiş. Hesabı geri alınca şok olmuş. Yemin ederim ben açmadım masumum diyordu. Bu da bana inandırıcı gelmemişti, ama kanıt olmadan da yargılamak doğru değil. Elimde kanıt yok sadece önyargı ile çok masum gelmiyor anlatılanlar.

External ile ban yeme olasılığı çok düşük zaten. Ya yok ya da çok çok az. VAC yemeyip ow yediğim çok oldu.

Internal'da ise çok daha fazla özellik var. Anti aim, Desync anti aim, Roll, gibi gibi.
İnternaldede kişiye özel build yapılabiliyor bu saydede dediğiniz yayılınca ban atar olayı bir nevi kalkıyor.
Ve crypt sistemi ilede çoğu ban olayı kalkıyor:
DLL'in içinde doğru ve özel korumaları koyarsan biter.

vac işi çok basit şuanda internal external farketmeden az bir bilgi ile bile halledilir.

İnternaldede kişiye özel build yapılabiliyor bu saydede dediğiniz yayılınca ban atar olayı bir nevi kalkıyor.
Ve crypt sistemi ilede çoğu ban olayı kalkıyor:
DLL'in içinde doğru ve özel korumaları koyarsan biter.

vac işi çok basit şuanda internal external farketmeden az bir bilgi ile bile halledilir.
VAC uyuyor bu aralar. 1 2 sene evvelsi hiç koruma olmadan kullandığım DLL ban atarken şu anda yeni hesaptan kullandığım ve basit eğlencede hvh attığım hesap bile ban yememiş.

VAC uyuyor bu aralar. 1 2 sene evvelsi hiç koruma olmadan kullandığım DLL ban atarken şu anda yeni hesaptan kullandığım ve basit eğlencede hvh attığım hesap bile ban yememiş.
Vac asıl şu sıralar güçlü. Şuanda herhangi bir hile kullan external veya internal güven faktörün dibe düşer yeni güncelleme sayesinde.
Güncelleme kodlamaktan sıkılıp bırakmıştım.
Eskiden daha kolay geliyor bana.

Korumaları fixlemiyorlar. 2-3 yıl önce kullandığım korumayı test ediyorum ara sıra halaa ban atmıyorlar yazık CSGO oyuncularına.

Yeni konular

Geri
Yukarı