CS:GO haksız yere VAC ban yemek

Vac asıl şu sıralar güçlü. Şuanda herhangi bir hile kullan external veya internal güven faktörün dibe düşer yeni güncelleme sayesinde.
Güncelleme kodlamaktan sıkılıp bırakmıştım.
Eskiden daha kolay geliyor bana.
Allah allah bi bakayım son 4 5 patch notlarına belki değişen şeyler olmuştur. 10 patchtir falan kod değiştirmedim çünkü.

Allah allah bi bakayım son 4 5 patch notlarına belki değişen şeyler olmuştur. 10 patchtir falan kod değiştirmedim çünkü.
Kod değiştirmene gerek yok bende değiştirmiyorum fakat güven faktörü ne yapsan düşüyor artık.

Externaldede aynı internaldede.
Son vac dalgasından sonra güven faktörü düşürmene hile kalmadı.
Tüm kodların atasıyla ilgili ne kadar kod değişirsen değiş.

Evet o Steam hesabı bana ait ve o benim hesabım değil oyundaki gördüğüm bir kişiydi ve açıkça söylüyorum ben 13 yaşındayım ve hiç hile ile uğraşmadım gelen yasak bu.

Kod değiştirmene gerek yok bende değiştirmiyorum fakat güven faktörü ne yapsan düşüyor artık.

Externaldede aynı internaldede.
Son vac dalgasından sonra güven faktörü düşürmene hile kalmadı.
Tüm kodların atasıyla ilgili ne kadar kod değişirsen değiş.
Evet o Steam hesabı bana ait ve o benim hesabım değil oyundaki gördüğüm bir kişiydi ve açıkça söylüyorum ben 13 yaşındayım ve hiç hile ile uğraşmadım gelen yasak bu.

Hatta benim Youtube kanalım var ama o zamanki video seçkin satın almadığımdan kalma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (883).png
    Ekran Görüntüsü (883).png
    419,3 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Ben şahsen VAC banı yemiş birinin banının kaldırıldığını gördüm, şansınızı deneyin. Yapabileceğiniz tek hamle desteğe yazmaktan ibaret zaten üstüne çok da düşünmeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı