CS:GO haksız yere VAC ban yemek

Ben şahsen VAC banı yemiş birinin banının kaldırıldığını gördüm, şansınızı deneyin. Yapabileceğiniz tek hamle desteğe yazmaktan ibaret zaten üstüne çok da düşünmeye gerek yok.
Bir keresinde VAC yediğim zaman (hileden dolayı.) steam support'a ses kasmak için audiowizard kullandığımı, bunun bir hile yazılımı olmadığını söylediğim zaman banımı kaldırmışlardı. Tabii 1 ay sonra yine hile yaptığım için ban yedim orası ayrı. Yaklaşık 10 hesap banlattım ancak iki hesap hariç. Birisi 6 senedir diğeri 4 senedir bansız devam ediyor.

Bir keresinde VAC yediğim zaman (hileden dolayı.) steam support'a ses kasmak için audiowizard kullandığımı, bunun bir hile yazılımı olmadığını söylediğim zaman banımı kaldırmışlardı. Tabii 1 ay sonra yine hile yaptığım için ban yedim orası ayrı. Yaklaşık 10 hesap banlattım ancak iki hesap hariç. Birisi 6 senedir diğeri 4 senedir bansız devam ediyor.
Tamam iyi günler :(

Tamam iyi günler :(
Bugün cevap geldi ve yazıyor ki :
Merhaba,

Hesabınız veya telefon numaranıza kayıtlı bir hesap, bir hile yazılımı çalıştırırken Valve Anti Hile (VAC) korumalı bir sunucuya bağlandı ve hesabınız bir VAC yasaklaması aldı. Hile kullanıldığından habersiz ya da hesabı o esnada siz kullanmıyor olsanız bile VAC yasaklamaları kalıcıdır, Steam destek olarak bunları kaldırma yetkimiz yoktur. Bu konuda herhangi bir itiraz sistemi sunmuyoruz ve yasaklamaya yol açan hileleri açıklamıyoruz.

VAC, oyuncuların adil olmayan harici uygulamalar kullanmasını engellemek için tasarlanmıştır ve bizler de bütün oyuncuların adil bir oyunun tadını çıkartabilmeleri için hile konusunda sıfır tolerans politikasını izliyoruz.

Lütfen VAC yasaklaması aldım makalemizi okuyun. Bu makale, yasaklamalar ve bunun hesaplar üzerindeki etkisiyle ilgili Steam Destek olarak size sağladığımız tüm bilgileri içermektedir. Orada bulunmayan bir konu için destek talepleri aracılığıyla bilgi sağlamıyoruz.

VAC yasaklamanızla ilgili elimizde olan tüm bilgileri sizinle paylaştığımız için bu destek talebini kapatıyorum. Farklı bir sorununuz varsa lütfen yeni bir destek talebi oluşturun. Ancak bundan sonra VAC yasaklamanızla ilgili tüm destek taleplerinin yanıtlanmadan kapatılacağını unutmayın.

Go Kraken!
Chris

Fakat ben 8 gün hiç pc açmadım ve hiçbir cihazada kayıtlı değil hesabım ben bunu anlamıyorum :(

Son düzenleme:
Yasaklamalar gecikmeli verilebiliyor. Mesela 3 ay önce kullandiginiz yasakli bir yazilim icin bugün yasaklanma verebiliyorlar.

Hesabiniz daha 3 aylik. 93 saat oynamayla durduk yere hatali bir yasaklanma alma ihtimaliniz bayagi düsük.
Ama yemin ederimki hile kullanmadım sadece Geforce experience ile video çekmiştim heralde o yüzden ban yedim

Yeni konular

Geri
Yukarı