CS:GO hala oynanır mı?

Valorant grafikleri vs. iyi evet ama vuruş hissi falan değişik. Karakterler zaten çok ince vuramıyorsun doğru dürüst. Bu yüzden CS:GO hâlâ oynanır diyebilirim.

CS tabiri caizse "aptal" olmasaydı Valorant diye bir şey olmazdi.

Bu arada konu basligiyla konu ne alaka? Valorant vs CS:GO gibi bir şey yazilsa daha iyi olurdu.

Konu başlığını yanlış yazmışım ama konuyu açmaktaki amacım 2 oyunuda iyi ve kötü yönleriyle değerlendirmek. Düzelttiğin için teşekkürler.
Seçkin değilsen oynanmaz çünkü 10 elden 9'u hile.

Ama Valorant'ın da kitle sorunu var.

Yeni hesap açıcaksan baştan söyleyeyim seçkin olana kadar rekabetçi maçlarının %70'inde hile gelecek.

Valorant grafikleri vs. iyi evet ama vuruş hissi falan değişik. Karakterler zaten çok ince vuramıyorsun doğru dürüst. Bu yüzden CS:GO hâlâ oynanır diyebilirim.

Aslında bence Valorant'ın vuruş hissi güzel ve oyunun oynanabilir olmasını sağlıyor ama çoğu kişi vuruş hislerini beğenmiyor.

Yeni hesap açıcaksan baştan söyleyeyim seçkin olana kadar rekabetçi maçlarının %70'inde hile gelecek.

Bu kadar hile olmasa gerçekten güzel olur ama Valorant'ın da benzer sorunları var kitlesi gibi.

Eğer düşük rank'a sahipseniz rekabetçi bulmak 10 dk sürüyor. Sırf bu yüzden sildim. Valorant şu an bana göre çok daha iyi.

Eğer düşük Rank'a sahipseniz rekabetçi bulmak 10 dk sürüyor. Sırf bu yüzden sildim. Valorant şu an bana göre çok daha iyi.

Valorant da rankın ne.
Kardeşim kişiden kişiye değişir ama şunu söylemek zorundayım Valorant denen oyundan nasıl zevk alabiliyorlar anlamış değilim 2 el oynadım bıraktım çok fazla oynayan birisi değilim ama CS her zaman oynanır bunu kimse unutmasın.

Kişiden kişiye değişir tabii ki ama biz burada oyunları iyi ve kötü yönüyle değerlendiriyoruz.

Bence Valorant hem oyuncuları dinliyorlar hem sürekli yeni güncellemelerle oyunu güncel tutuyorlar hem de bence skill kullanmak bence daha eğlenceli ama soruna gelecek olursak CS oynanır mı bence oynanır oynanmaz diyemeyiz oynandı ve büyük ihtimalle oynanacak ama gerek optimizasyonu gerek tekdüzeliği gerek hilesi bu gibi sebepler yüzünden Valorant bana daha çok hitap ediyor ama tercih meselesi bir vaşka forumda bir arkadaşın CS köfte ekmek Valorant hamburger benzetmesini yaptığını görmüştüm bence oldukça doğu Valorant daha yenilikçi ve hamburger gibi ama CS köfte ekmek gibi daha eski ama tadı ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı