CS:GO hala oynanır mı?

Bence Valorant hem oyuncuları dinliyorlar hem sürekli yeni güncellemelerle oyunu güncel tutuyorlar hem de bence skill kullanmak bence daha eğlenceli ama soruna gelecek olursak CS oynanır mı bence oynanır oynanmaz diyemeyiz oynandı ve büyük ihtimalle oynanacak ama gerek optimizasyonu gerek tekdüzeliği gerek hilesi bu gibi sebepler yüzünden Valorant bana daha çok hitap ediyor ama tercih meselesi bir vaşka forumda bir arkadaşın CS köfte ekmek Valorant hamburger benzetmesini yaptığını görmüştüm bence oldukça doğu Valorant daha yenilikçi ve hamburger gibi ama CS köfte ekmek gibi daha eski ama tadı ayrı.

Aynen ama herkesin aksine CS vuruş hissi bana kötü geliyor .CS'yi alışkanlıktan oynayan fazla insan var bence.

Seçkin isen CS değil isen Rainbow6. Valorant'ın anlaşılamayan bir toxic kitlesi var gerçi Riot'un oyunu.

Gerçekten Riot oyunlarında kitle hep kötü.

Valorant da rankın ne.

Kişiden kişiye değişir tabii ki ama biz burada oyunları iyi ve kötü yönüyle değerlendiriyoruz.
Bilgisayarım iyi olmadığı için kasıyor, ben de oynayamıyorum doğru düzgün, o yüzden ranked girmedim hiç. CS:GO'da da aynı şekilde. Denedim ranked girmeyi ama hesap yeni olduğu için ve hiç ranked girip rank kasmadığım için maç bulmak 15 dk sürüyor ve 15 dk sonunda bile bulamıyorsunuz.

Oynaiyi olmadığı için kasıyor, ben de oynayamıyorum doğru düzgün, o yüzden ranked girmedim hiç. CS:GO'da da aynı şekilde. Denedim ranked girmeyi ama hesap yeni olduğu için ve hiç ranked girip rank kasmadığım için maç bulmak 15 dk sürüyor ve 15 dk sonunda bile bulamıyorsunuz.

Bu arada sistemin Valorant'ı oynatabilecek seviyede FPS arttırmayı denedin mi?

Bu arada sistemin Valorant'ı oynatabilecek seviyede FPS arttırmayı denedin mi?
FPS arttırmak için her şeyi denedim, 60 FPS alıyorum ama sürekli drop yediğim için oynanmıyor, bu arada internetteki hiç bir video FPS yükseltmiyor. Zaten yarın aldığım yeni laptop gelecek, onunla oynadığımda ranked girerim.

Seçkin isen CS değil isen Rainbow6. Valorant'ın anlaşılamayan bir toxic kitlesi var gerçi Riot'un oyunu.

Valorant oyun mekanikleri biraz daha tembel oyunculara göre. Yahu vandal alıyorum, koşarak tarıyorum takır takır headshot atıyorum, başka zaman sabit yerimde durarak sıkıyorum, mükemmel nişan alsam bile tutmuyor, var mı böyle saçmalık? 3-4 kurşunu geçmediğin sürece silahın isabetli istediğin kadar hareket et fark yaratmıyor. CS:GO'da tararken adım atsanız isabet bozuluyor. Sheriff alıyorum tarıyorum mesela isabet bozulmuyor koşmadığım sürece, peki deagle ile yap aynısını yer mi? Yemez. Deagle ile taramayı bırak ilk mermiyi bile çömelerek atıyorsunuz uzun mesafelere. Bu oyunda adam Sheriff ile 50 metreden tüfekler ile 1v1 atıyor.

Yeni hesap açıcaksan baştan söyleyeyim seçkin olana kadar rekabetçi maçlarının %70'inde hile gelecek.
Bunu böyle diyorsunuz ama 7 rekabetçi maç yaptım hiç hile gelmedi. Seçkin olmama da 3 seviye kaldı. Hileyle sadece silah yarışında rastladım bir kaç kere. Tabi bu demek oluyor ki oyunda hile hiç yok tabi fazla var ama şans meselesi biraz.

Valorant oyun mekanikleri biraz daha tembel oyunculara göre. Yahu vandal alıyorum, koşarak tarıyorum takır takır headshot atıyorum, başka zaman sabit yerimde durarak sıkıyorum, mükemmel nişan alsam bile tutmuyor, var mı böyle saçmalık? Sheriff alıyorum tarıyorum mesela isabet bozulmuyor koşmadığım sürece, peki deagle ile yap aynısını yer mi? Yemez. Deagle ile taramayı bırak ilk mermiyi bile çömelerek atıyorsunuz uzun mesafelere. Bu oyunda adam Sheriff ile 50 metreden tüfekler ile 1V1 atıyor.

Hocam güldürmeyin isterseniz Vandalla koşarak HS heh gülerim ben buna geçenlerde maç girdiğimde elimde Phantom var (Vandaldan daha az seken bir silah) koşarak adam vurmaya çalıştığımda adam önümde olmasına rağmen zor denk geliyor ayrıca mermileri ezberlemek çok da mümkün değil sürekli başka yerlere gidiyor.

Bunu böyle diyorsunuz ama 7 rekabetçi maç yaptım hiç hile gelmedi. Seçkin olmama da 3 seviye kaldı. Hileyle sadece silah yarışında rastladım bir kaç kere. Tabi bu demek oluyor ki oyunda hile hiç yok tabi fazla var ama şans meselesi biraz.

Oyunda hileler sizin güven faktörünüz ile orantılı geliyor diyebilirim. Güven faktörü düşük ise yeni hesap ise çok rapor yediyseniz daha çok hileci ile karşılaşıyorsunuz. Benim 1000+ saatlik hesabımda neredeyse hiç hile gelmiyor, ama siz sabredemem diyorsanız Valorant kalitesinde oynamak istiyorum diyorsanız ESEA ya da Faceit üzerinden oynayabilirsiniz oyunu, 128tick sunucularda düşük ping ile..
Hocam güldürmeyin isterseniz Vandalla koşarak HS heh gülerim ben buna geçenlerde maç girdiğimde elimde Phantom var (Vandaldan daha az seken bir silah) koşarak adam vurmaya çalıştığımda adam önümde olmasına rağmen zor denk geliyor ayrıca mermileri ezberlemek çok da mümkün değil sürekli başka yerlere gidiyor.

Sen atamıyor olabilirsin, Ferrari peek ata ata elmasa çıktım, sonra oyunu sildim. Phantom daha az falan sekmiyor sekmeleri yakın, esas fark Phantom biraz daha isabetli Vandal'a kıyasla o kadar. Sonuç olarak iki silahta ilk 4 mermiden sonra rastgele tepmeye başlıyor ilk dört mermide kafa atamadıysan zaten muhtemelen ölen sen olacaksın.

Bu oyunda bir halt bilmeyip tarayarak en yüksek ranklara çıkıp sonra kendini profesyonel oyuncu zanneden çok oyuncuyla karşılaştım, hepsi kendini bir halt zannediyor, çoğunun gerçek oyun yeteneği çok zayıf fakat Valorant gibi bir oyunda Reyna gibi bozuk karakterler ile can basa basa ancak bir yerlere gelebilmişler.

Son düzenleme:
Bunu böyle diyorsunuz ama 7 rekabetçi maç yaptım hiç hile gelmedi. Seçkin olmama da 3 seviye kaldı. Hileyle sadece silah yarışında rastladım birkaç kere. Tabi bu demek oluyor ki oyunda hile hiç yok tabii fazla var ama şans meselesi biraz.

Bende 18Level'im oyunumu zehir ediyorlar MG3'den MG2'ye düştüm hileciler yüzünden maçların %80nde hile geliyor bana.

Geri
Yukarı