CS:GO hatalı VAC ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahmet412

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hiçbir zaman hile açmadım. Fakat bu sabah Steam'a girdiğimde VAC yediğimi öğrendim. Bu açılır mı tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saat 22:00 - 00:00 civarlarında. Banımı açmazlarsa bekle beni Epic Games...

Epic Games 100'den fazla bedava oyun verdi.
Anlık 81 milyonu geçtiğini duymuştum.
CS:GO'da gereksiz ban yemeler devam ederse yaşasın Epic Games...
Unreal Engine'yi çıkardı.
Ve kendine ait çok satan büyük oyunlarıda var. Örnek : Fortnite, Detroit
İndirimleri daha büyük.
Kuponlarla bedava gibi bir fiyat.
Bugün 3 oyun daha bedava olacak.

Hot Bros Türkcan adındaki youtuberin videosuna çıkmışsın.

@@TurKahvesi
Hocam jb girmiş miydiniz.
@ahmet412
Evet girmiştim.
VAC'in bu zamana kadar 1 tane hatalı ban attığını bilmem. Muhtemelen oyun dosyalarına müdahale eden bir araç kullanıyordunuz. Şimdi kendi hesabımı kontrol ettim tertemiz.

İster inanın ister inanmayın bunu yaşayan birçok kişi var.
Bu arada arkadaşlar desteğe yazdım ve bana VAC ekibine ilettiklerini söylediler sanırım tek çarem beklemek artık.

Hep hatalı atıyorlar banı zaten. Hiç doğru attıklarını görmedim.
Eğer incelerseniz son birkaç günde büyük bir vac dalgası oldu ve yavaş yavaş bazı banlar açılıyor.
Evet girmiştim.

İster inanın ister inanmayın bunu yaşayan birçok kişi var.
Bu arada arkadaşlar desteğe yazdım ve bana VAC ekibine ilettiklerini söylediler sanırım tek çarem beklemek artık.
Biraz bekleyelim, hatalıysa açarlar zaten.

Bahane. Biz niye yemedik o zaman? Hile açıp banı yemişsiniz. Kabul edin.
Kardeşim ben niye 4 yıllık hesabımı hiçe sayıp hile açayım? Anca önyargılı davranın zaten. Ortada bir hata var ama bunu kabullenmiyorsunuz. Sizin gibiler böyle Valve’ye destek verdikçe bunlarda bu banları atmaya devam eder. Şurda yardım istiyoruz hileci muamelesi yapıyorsunuz.
Eğer incelerseniz son birkaç günde büyük bir vac dalgası oldu ve yavaş yavaş bazı banlar açılıyor.

Biraz bekleyelim, hatalıysa açarlar zaten.

İnşallah, keşke açılsada hileci muamelesi yapanlar bi görse gerçekleri. Banlar açılmaya başlamış mı?

VAC yediğinizi kendiniz söylüyorsunuz. Durduk yere VAC yeme şansınız olmadığına göre hile vb. programlar açıp oyuna girdiniz.

Tek akıllı sizsiniz zaten. Açın yeni hesap oynamaya devam edin.
Bak dostum sanırım pek bir bilgin yok ama yıllardır her VAC dalgasına yüzlerce kişi hatalı ban yiyor. Ben bu banı oyundayken yemedim. Zaten 2 aydır doğru düzgün girmiyorum bile oyuna. Durduk yere VAC yedik işte ister inan ister inanma ama burda bize hileciymişiz gibi davranamazsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı