CS:GO hayatımı mahvetti

Yaklaşık 6 senedir oynadığım oyun ve hayatımı mahvetti. Yaklaşık 10K'lık envanterim ve yatırım yaptığım hesap ban yedi. Şimdi 2. hesap açtım onda da yaklaşık 1'k'ya yakın envanterim var sinir krizleri depresyon her şeyi yaşattı bana, bu oyuna başladığımda 12 yaşındaydım şimdi 17 yaşındayım. Hayatımdan en çok nefret ettiğim ama aynı zamanda en çok mutlu olduğum zamanlardan biriydi. Bu konuyu da içimi dökmek için açtım, umarım sorun olmaz.

Hocam ilk VAC ban yediğim günün sabahı Huntsman knife fade FN çıkartmıştım kasadan ama hayat devam ediyor, şimdi 15klık bir bıçağım var başka hesapta ve keyif vermio yani her şey CS:GO degil daha 17 yaşındasın, önünde koca bir ömür var 10bin lira çok bir şey değil iş hayatına atıldığında ya da bir şeyleri batırdığında anlaman dileği ile. :)

Hocam ilk VAC ban yediğim günün sabahı Huntsman knife fade FN çıkartmıştım kasadan ama hayat devam ediyor, şimdi 15klık bir bıçağım var başka hesapta ve keyif vermio yani her şey CS:GO degil daha 17 yaşındasın, önünde koca bir ömür var 10bin lira çok bir şey değil iş hayatına atıldığında ya da bir şeyleri batırdığında anlaman dileği ile. :)
Her şey zamanında güzel hocam. O bıçağa üzüldüm. Neden ban yemiştiniz bu arada?

Rekabetçi oyunların geneli öyle. Benim de hayatım öyle mahvoldu LoL CS:GO bunun gibi oyunlar ömrünüzü sömürür ve baktığınızda hiç olmuş zaman. Barış Manço ne diyordu? Boşa geçmiş ömre yaşam denir mi?

Hile yapmadınız ve envanteriniz boşa gidecek bir şekilde ban mı yediniz? Bu imkansız.
Değil. Çok fazla olmasa da vac yiyip açılan birçok hesap var.Tanıdığının yada senin başına gelmedi diye genelleme yapamazsın ha bahsedilen kişinin durumunu bilemem ama gayette haksız ban azda olsa olur

Geri
Yukarı