CS:GO hayatımı sömürüyor

Arkadaşlar bu hayatta 3 şeye bagimliyimdir.
Müzik dinlemek.
Dışarıda takılmak.
CS oynamak.
Bu hep boyleydi ama CS artık nasıl desem.
Ruyalarima falan giriyor her konuyu otomatik CS'ye goturuyorum.
CS yüzünden sevgilimden bile ayrildim.
Bıktım artık. Derslerede calisamiyorum. Disari hayatimida cok etkiledi. Normalde disariya çıkardım 11.30-12'ye kadar dururdum sonra oynardim ama artik cikmiyorumda. Ailemle iliskilerim cok bozuldu. Oyundan sıkılıyorum ama oynamadan edemiyorum. O kadar oynuyorum ki müzik dinlemeye bile vakit yok. Uyku düzenim bozuktu iyice bozuldu.
Okulda falan uyumaya başladım. Cevremden çok tepki almaya başladım ne yapmalıyım psikoloğa falan gitsem ise yararmi.

Hocam, öncelikle CS'nin sizi bir yere getirmeyeceğini anlamanız lazım. Bence hemen şimdi CS'yi komple silin, hemen bunu okurken silin diyorum. Biliyorum basit değil ama çok duramazsanız yeni de yüklersiniz. O süreye kadar en azından biraz dolanırsınız, CS oynamadan da durabildiğinizi anlarsınız ya da hem CS'yi silip hem spor yapabilirsiniz çünkü sporun vücudunuza anti depresandan daha fazla etkisi var. Eğer kilonuz var ise ufak bir diyete başlayabilirsiniz ya da ki bence bu en mantıklısı dine yönelebilirsiniz. Kuran okuyun, namaz kılın, dua edin. Eğer çok CS oynamak isterseniz namaz kılın ya da soğuk duşa falan girin. Allah yardımcınız olsun ama şunu da unutmayın CS sizi hiçbir yer hiçbir zaman getirmez, getirmedi ve getirmeyecek. Sadece arkadaşlarınızla ailenize ya da başkalarına karşı olan bağınızı bozacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu hayatta 3 şeye bagimliyimdir.
Müzik dinlemek.
Dışarıda takılmak.
CS oynamak.
Bu hep boyleydi ama CS artık nasıl desem.
Ruyalarima falan giriyor her konuyu otomatik CS'ye goturuyorum.
CS yüzünden sevgilimden bile ayrildim.
Bıktım artık. Derslerede calisamiyorum. Disari hayatimida cok etkiledi. Normalde disariya çıkardım 11.30-12'ye kadar dururdum sonra oynardim ama artik cikmiyorumda. Ailemle iliskilerim cok bozuldu. Oyundan sıkılıyorum ama oynamadan edemiyorum. O kadar oynuyorum ki müzik dinlemeye bile vakit yok. Uyku düzenim bozuktu iyice bozuldu.
Okulda falan uyumaya başladım. Cevremden çok tepki almaya başladım ne yapmalıyım psikoloğa falan gitsem ise yararmi.

Hocam biraz konu dışı olacak ama kaç saatiniz var CS:GO'da?

Geri
Yukarı