CS:GO hesabım çalındı

Arkadaşlar bugün hesap satacaktım çok saçma şekilde dolandırıldım. Boşuna şunu yapsaydın vs demeyin biliyorum tüm suç bende. Olay şu benim kart bilgim verdiğim hesaptaydı ama harcamaları kapattım. Fakat içimde tedirginlik var. Daha hesabı yeni almıştım. Ve destek talebi açık olduğu için şu an Steam'e kurtarma ile ilgili mesaj da atamıyorum. Sanırım 15 gün sonra kapatılıyordu destek talepleri (yanlışsan aydınlatın) şu an ne yapabilirim? Şimdi aklıma geldi adam zaten biliyordur böyle bir durum olduğunu çünkü ona verirken burada kart bilgisi var? Demişti. Bence her türlü üstesinden gelirim çünkü kaldırdıysa boş hesaptı olsa olsa hesap gitmiş olur. Kaldırmadıysa benim bilgim olduğu için geri alırım.

Steam her türlü satın alma geçmişine sahip o hesapta kart bilgilerine her türlü alırsın bende bir linke tıkladım ve hesabım komple epostama kadar çalındı desteğe mesaj çek 1-2 fotoğraf at hesabın fotoğrafları var ise onlar yardımcı oluyor.

Arkadaşlar bugün hesap satacaktım çok saçma şekilde dolandırıldım. Boşuna şunu yapsaydın vs demeyin biliyorum tüm suç bende. Olay şu benim kart bilgim verdiğim hesaptaydı ama harcamaları kapattım. Fakat içimde tedirginlik var. Daha hesabı yeni almıştım. Ve destek talebi açık olduğu için şu an Steam'e kurtarma ile ilgili mesaj da atamıyorum. Sanırım 15 gün sonra kapatılıyordu destek talepleri (yanlışsan aydınlatın) şu an ne yapabilirim? Şimdi aklıma geldi adam zaten biliyordur böyle bir durum olduğunu çünkü ona verirken burada kart bilgisi var? Demişti. Bence her türlü üstesinden gelirim çünkü kaldırdıysa boş hesaptı olsa olsa hesap gitmiş olur. Kaldırmadıysa benim bilgim olduğu için geri alırım.

Hocam geri alabilirsiniz belki de ama kartla alışveriş yaparsa dava açamazsınız Steam para iade ediyor dava açmıyor yani sadece para harcarsa iadesini alırsınız.

Hocam öncelikle geç cevap için özür dilerim. Bunda birçok etken var, hesabın oluşturulduğu ilk konumdan bile anlayabilirler satıldığını. Ama satın alan kişi diğer her şeye sahipse tabii ki anlamaları daha zor olur.

Kart adresini vs bilmesi imkansız başka hesaptan deneyeyim mi yazmayı? Açıkçası korktum çünkü yazdığım hesaba bir şey olur belki diye korkuyorum.

Evet kendine ait başka bir hesaptan destek talebi oluştur, kabul ederler.
oh be aldım sonunda direk yan hesapta değil steame girdim. desteğe bastım hesabım çalındıya direk kendi kullanıcı adımı yazdım. direk kart bilgisi istedi (iyi ki eklemilim kartı vermeden önce).hiç beklemeden yazdım bilgileri direk verildi. hiç beklemedim bile mesajlarınız için sağ olun.

oh be aldım sonunda direk yan hesapta değil steame girdim. desteğe bastım hesabım çalındıya direk kendi kullanıcı adımı yazdım. direk kart bilgisi istedi (iyi ki eklemilim kartı vermeden önce).hiç beklemeden yazdım bilgileri direk verildi. hiç beklemedim bile mesajlarınız için sağ olun.

Rica ederim, hesabı aldığınıza sevindim.

Rica ederim, hesabı aldığınıza sevindim.

Beyler acil yardım edin şerefsiz benim hesabı kiltledi. DC'den istek attı dalga falan geçti. Hile açtığını söyledi. Sorun şu tüm hesapların o epostaya bağlı ban yerse hepsi mi yer? Hesabın epostasını kaldırmaya ve sikmeye çalışıyorum inceleme falan yapıyorlar herhalde. Destek talebi zatwn bulunmakta falan da yazıyor. Acil yardım

@1000msgodGman E-posta üzerinden yasaklama verilmiyor. Aynı telefon numarasını paylaşan hesaplara verilir bir tek. Bir şey olmaz o konuda. Hesabı kilitledi derken ne oldu? Nasıl oldu?

@1000msgodGman E-posta üzerinden yasaklama verilmiyor. Aynı telefon numarasını paylaşan hesaplara verilir bir tek. Bir şey olmaz o konuda. Hesabı kitledi derken ne oldu? Nasıl oldu?
Ya kanka aynı tele de sahip delirecem. Ya ben bi kişiye satarken şerefsiz dolandırdı beni ben de geri aldım hesabı ama hala benle uğraşıyor bendeki bilgilerle gitmiş hesabımı kilitlemiş. Orda ben kilitlemedim seçeneğine bastım kart bilgimi istedi verdim. Bu arada oyun almamıştım o kartla sadece eklemiştim. Öyle işte sonucu bekliyprum ama ban yerse intihar bile ederim yemin ediyorum kafayı yicem ana hesaba yakın zamanda kelebek alacaktım kaç aydır uğraşıyordum. Operasyon kasıyordum yan hesaplardan. Bu da bir tanesiydi işte.
Ya kanka aynı tele de sahip delirecem. Ya ben bi kişiye satarken şerefsiz dolandırdı beni ben de geri aldım hesabı ama hala benle uğraşıyor bendeki bilgilerle gitmiş hesabımı kilitlemiş. Orda ben kilitlemedim seçeneğine bastım kart bilgimi istedi verdim. Bu arada oyun almamıştım o kartla sadece eklemiştim. Öyle işte sonucu bekliyprum ama ban yerse intihar bile ederim yemin ediyorum kafayı yicem ana hesaba yakın zamanda kelebek alacaktım kaç aydır uğraşıyordum. Operasyon kasıyordum yan hesaplardan. Bu da bir tanesiydi işte.
Gitmiş dc den bana yazıyor hile açtım 50 vurdum felan. Dalga geçiyor yemin ederim delirecem .
@1000msgodGman E-posta üzerinden yasaklama verilmiyor. Aynı telefon numarasını paylaşan hesaplara verilir bir tek. Bir şey olmaz o konuda. Hesabı kilitledi derken ne oldu? Nasıl oldu?
Bu arada tel no yu silmiş heralde çalan kişi. Emin misin epostadan yemez vac. Kart bilgisi de aynı hesapların bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı