CS:GO hile çok var mı?

• Konuyu başlatan RSBRS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 147
  • Görüntüleme 13B

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO indireceğim ama dendiği kadar hile var mı? Yani 10 maç girsem 9'unda hile var mıdır?

Ücretsiz sürümünde oynuyorum çok var.
Ücretsiz sürümünde oynayıp Seçkin olmadan oyuna girip hileden şikayet etmeye hakkınız yok maalesef.
Paralı versiyonunda yok.
Paralı olunca bir fark olmuyor karşına 77 TL'ye almış adam gelmiyor 21 level olup prime olmuş kişiler geliyor.
Çok fazla var 10 maçın 5 diyeyim ben ama 21 Level olmayı başarırsanız hilelerden kurtulursunuz.

21 Level olunca Hileden kurtulmuyorsunuz! Hileler azalıyor ama yine hile var anlayın artık.

Faceit girilebilir ancak toxic kitle ve kolsuz kitle çok var. Premium aldım bir fark yok maalesef, takımınız yoksa CS çöptür. 🤣

Artı -1 Eksi
Ücretsiz sürümünde oynayıp seçkin olmadan oyuna girip hileden şikayet etmeye hakkınız yok maalesef.

Paralı olunca bir fark olmuyor karşına 77 Tl'ye almış adam gelmiyor 21 Level olup Prime olmuş kişiler geliyor.

21 Level olunca hileden kurtulmuyorsunuz! Hileler azalıyor ama yine hile var anlayın artık.

FACEIT girilebilir ancak toxic kitle ve kolsuz kitle çok var. Premium aldım bir fark yok maalesef, takımınız yoksa CS çöptür. 🤣

Seçkin hesap oluyorsun ve seçkin hesapta toplasan 1-2 kere hileyle karşılaşmışımdır onlarda oyunun ortasında banlandı.

aBi Bi BaNa HiLe GeLmİyOr yHa(!)
Seçkin hesabım var. En son girdiğim rekabetçi maçta CT takımında 3 arkadaş hileydi. Maç boyu aynı silahla HS attılar herkese. Teslim olduk direk. Hâlâ hile var ve bir yere gittikleri yok. Rütbem düşük değil. Eskiden korsan oynuyordum orada bile bu kadar yoktu.

500 saatim var 1 ya da 2 kere karşıma gelmiştir
500 Saatte 2 kere falan girdin herhalde rekabeçti. Al sana adam oyun içinde hile açtı ve gözümün önünde VAC ban yedi;
r4.PNG

Seçkin olmayan hesapla gireceksen neredeyse her el gelir, seçkinde pek öyle değil. Yani ben 160 saatte çok rastlamadım.
Ya 77₺ yatır seçkin ol, ya da 21 level bir hesap satın al.

Geri
Yukarı