CS:GO hile çok var mı?

• Konuyu başlatan RSBRS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 147
  • Görüntüleme 13B

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO indireceğim ama dendiği kadar hile var mı? Yani 10 maç girsem 9'unda hile var mıdır?

Bence abartıldığı kadar yok ama seçkin olmayınca her yerden hile çıkıyor. Seçkin olup güven faktörünüzü yükseltirseniz hile sayısı önemli ölçüde azalıyor.
Hocam 5 rozetim 2000 saatim 100 tane gerçek övgüm var karşıya tek rozetli adam buluyor.

Kardeşim 2200 saatten fazlam vardır hile denk geliyor ama rankında önemli genelde alt ranklarda oluyor hile ile yükselemeden banlanıyorlar çoğunluğu.
Kardeşim 2200 saatten fazlam vardır hile denk geliyor ama rankında önemli genelde alt ranklarda oluyor hile ile yükselemeden banlanıyorlar çoğunluğu.
Hocam 5 rozetim 2000 saatim 100 tane gerçek övgüm var karşıya tek rozetli adam buluyor.
Onun genelde rank ile alakası var dostum

Dostum 1-1.5 aydır rahat oynuyorum Free hesapta normal main hesabımda var Free hesaplarda hile gelme olasığı gerçekten benim açımdan gözle görülür bir düşüş var genelde maç içinde banlanıyorlar. Prime hesapta çok nadir gelirse bile legit gelir ama her türlü ow ban yer kafan rahat olsun.

CS:GO indireceğim ama dendiği kadar hile var mı? Yani 10 maç girsem 9'unda hile var mıdır?

Yanlış bilgi 10maçın 11'inde var sadece rank da farl etmiyor supreme hesap ban yedi karşıdaki yani denildiği kadar kesinlikle yok zaten şu an ağlıyorum hile olmayanlara hile dediğim için yani VAC ban da yemiş ama yok yok hile değil yani hile diyen cidden maldır sanırım hiç hile yok kardeşim al oyna hatta hesabı veriyim supreme hesap ben FACEIT'e geri dönüyorum sen benim hesabı alabilirain.

Yeni konular

Geri
Yukarı