CS GO Hile Raporu Bildirme

Evet rakip takımı oylayamayız. Bu arada kendi takımından kişileri sıklıkla atarsanız, ceza alırsınız bir süre için. Seçici olmak lazım.
Zamanında 12 liraya almıştım ben. Şu an için fiyatlar nedir bilmiyorum. Ama övgü alarak da güven tarzı bir şey ediniyorlar diye duymuştum.
Büyük ihtimal Free hesaptan oynuyorsunuz. Uzun zamanda Counter-Strike oynamışsınız bence direkt Faceit'le başlayın hile koruması Mm'e göre çok kaliteli tek yapman gereken hesabını 24 saat kasmak.
Hayır Overwatch rekabetçi maçlarda en çok reportlanan oyuncuları karşınıza çıkararak, o oyuncunun hile kullanıp kullanmadığını tespit etmenizi sağlıyor.
Resimde gördüğün yer.

Eki Görüntüle 560862

Seçkin hesap ücreti galiba 75 TL veya 21 levela geldiğin zaman oluyor.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Son olarak konu içeriğiyle alakasız ama ben eğlence de girsem, rekabetçide de girsem oyunda kimse konuşmuyor. Mikrofondan konuşan veya T ve Y’ye basıp bir şeyler yazan kimse yok. Maçlara hep yalnız giriyorum Steam arkadaşım da yok zaten. Acaba mikrofondan konuşuyorlar, yazıyorlar da ben mi duymuyorum? Botlarla oynuyormuş gibi hissediyorum böyle :D

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Son olarak konu içeriğiyle alakasız ama ben eğlence de girsem, rekabetçide de girsem oyunda kimse konuşmuyor. Mikrofondan konuşan veya T ve Y’ye basıp bir şeyler yazan kimse yok. Maçlara hep yalnız giriyorum Steam arkadaşım da yok zaten. Acaba mikrofondan konuşuyorlar, yazıyorlar da ben mi duymuyorum? Botlarla oynuyormuş gibi hissediyorum böyle :D

İlk ranklarda denk gelmiş olabilir. Belkide mikrofon kapalıdır konsola:
VOICE_SCALE 1 yazar mısın?

Rekabetçi girerken lobide diğer Türk oyuncuları davet edebilirsin. Chat kısmını kimse kullanmaz genelde.
Mikrofon olayı da biraz rastgele oluyor. Kimi zaman troller geliyor müzik falan açıyorlar 😅 Kimi zaman ruh gibi oluyor.
En azından sen birkaç kez konuş, cevap verirler diye düşünüyorum.
Veya dediğim gibi lobide diğer oyun arayan kişilere davet atabilirsiniz, onlar genelde Mic kullanan arkadaş ararlar.

İlk ranklarda denk gelmiş olabilir. Belkide mikrofon kapalıdır konsola:
VOICE_SCALE 1 yazar mısın?
Hocam bilgisayar şu an kapalı ama deneyeceğim. Eğlence modunda tam girecek olduğum sırada Dj Dikkat’in ses kaydı geliyordu daha önce Youtube’da denk gelmiştim. Oyuna girince kısılıyor sanki.

Yanlışlıkla iletişimi kesmiş olabilirsiniz, TAB'a tıklayın ve sağ tarafta iletişimi kes falan yazar eğer o işaretliyse kaldır, çünkü basit eğlence de mic basmayan yok.

Geri
Yukarı