CS GO hile farkı

Sidney

Hectopat
Ben 2017 gibi CS GO'yu 25 TL'ye almıştım o zamanlar paralıydı ve seçkin olmuştum.
Şimdi yeni hesap açtım seçkin oldum ancak hileler daha fazla geliyor gibime geldi.
Sizin incelemelerinize veya bildiklerinize göre bu doğru mu?

O yüzden her gün rekor kırıyor bittiği için...
Ama hile konusuna çözüm getirmemeleri biraz sıkıyor adam akıllı bir AC yapamadılar da benden yana sıkıntı yok hile gelmiyor gelse de ayda yılda bir.
rekor kırmasının sebebi bedava olması. ayrıca üstüne karantinanın da etkisi çok. şu devirde knight online bile kendi rekorlarını kırıyor.

şu ara inanılmaz bir hile yoğunluğu var oyunlarda adamların herhangi bir saklama niyeti de yok duvardan duvardan vurup ban yiyorlar ama ne zaman? Önemli sorun bu, maçıma hile geldi hile olduğu net belliydi adamın steam profilini kaydetmiştim baktım benim maçımdan 2 hafta sonra ban yemiş kim bilir ne zamandır kullanıyor o şekilde rahat 1 ay kullanmıştır valve hileleri banlasa da çok geç oluyor faceit öneririm şuan orda oynuyorum oynarsam, arada orda da geliyor hile geri bildirimleri alıyorum ama en azından nadir

Ben 2017 gibi CS:GO'yu 25 TL'ye almıştım o zamanlar paralıydı ve seçkin olmuştum.
Şimdi yeni hesap açtım seçkin oldum ancak hileler daha fazla geliyor gibime geldi.
Sizin incelemelerinize veya bildiklerinize göre bu doğru mu?

İnternete CS hile yazınca bin tane program çıkıyor CS hack yazınca bin tane program çıkıyor Valve hala daha banlamıyor yoeumlara baktım adam 1,5 yıldır ban yemedim falan yazıyor aşırı rahatsız edici vuruş hissi iyi olsa saniyesinde valoranta geçerdim.

Her türlü de hile çok fazla. Steam hesabım 10 yıldan fazla, csgo 5.5 yıl oldu. 17-18 civarında broşum vardır muhtemelen. 5-6 maçım da 1 hile denk geliyor ne yazık ki.

Bazen 5 pre giriyoruz, hepimiz seçiniz. En kötümüzün 500-600 saati var. Ama karşıya 0 lvl adam geldiği oluyor. Artık zerre kadar sıkmıyorum canımı. Bace te +left yapıyoruz tüm takım. Karşı tarafa keyif vermiyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı