CS GO: Full hile dolu

Hileler genelde LEM de başlıyor sonra Sup. Global en çok Global da hile mevcut bu yüzden oyunun MM kısmını bıraktım esea oynuyorum bazende faceit oynuyorum faceit de de hile geliyor nadir de olsa he bi iyi yanı 128 tickrate ile oynuyorsun.

Aynı PUBG gibi, geceden bu yana hile ile oynuyorum CS GO'yu full hileliler denk geliyor. Hileyi kapatıyorum giriyorum hileli çok nadir geliyor. PUBG'den farkı yok, dün para yatırmak için konu açmıştım arkadaşın birisi hileli oyuna para yatırma deyince biraz araştırdım buldum ve dün geceden beri kullandım hileyi yok böyle bir şey. CS GO'da hilelileri hile sunucusuna ayırmış.
Valla kanki 900 saat oynama var prime hesap 2016-2019 arası madalyalar var hile çok nadir geliyor bize onlar da genel de çalıntı hesap falan oluyor. 77 TL verip seçkin olursan hilelere gelme olasılığın düşer bide hile açmayın elinize ne geçiyor sizin gibiler yüzünden zaten oyun bu durumda.

Seçkin hesabım var, 700+ saat oynama süremde en fazla 5 kez filan hile geldi, onlar da ban yediler zaten. O hesabımı da satacağım için yeni bir hesap açtım, seçkin olmadığı için onda her 2 oyunda 1 hile geldi. Hatta bir seferinde iki takımda da 3'er hile vardı, bunlar hile savaşı yaptık biz kenara geçip izledik.

Ayrıca şimdi para verip seçkin hesap alacaksan kullandığın hilelerin tüm kalıntılarını temizlemeni tavsiye ederim. Hile kullandığın hesapta da alma, başka bir hesapta al oyunu. İleride ban yeme ihtimalin var.

Valla kanki 900 saat oynama var prime hesap 2016-2019 arası madalyalar var hile çok nadir geliyor bize onlar da genel de çalıntı hesap falan oluyor. 77 TL verip seçkin olursan hilelere gelme olasılığın düşer bide hile açmayın elinize ne geçiyor sizin gibiler yüzünden zaten oyun bu durumda.
Ücretli durumundan bilgim yok ben normali için konu oluşturdum, Yargılamadan önce detaylı okursan kimlerin yüzünden oyunların ne hallere geldigini anlayabilirsin. Oyunu gördüm denedim test ettim ve sildim olay budur. Ben oynayacak emek verecek kişiler için açtım bu konuyu.

Arkadaşlar kim diyor seçkin hesapta hile yok diye daha geçenlerde ban dalgası geldi valve tarafından, malesef bu oyun önemsenmiyor 2013 den beri aktif oynarım hile doludur özellikle bizim ülkemizde kullanım oranı çok fazladır.

Senin gibi insanlar yüzünden oyun battı. Ve şimdi bize hileleri mi şikayet ediyorsun?
Yani bir hilecinin hilelerden şikayetçi olması garip.
Ayrıca bir Orman Çocuğu olduğunu unutma.
Umarım kısa zamanda VAC yersin. Sevgiler...

Oyun hileli ise oynamayın. Benzer durumu ilk Division çıktığında yaşamıştım. Oynanabilirliği yok ettiği için oyunu iade edip paramı geri almıştım.

Ya da benim yaptığım bir durum değil ama; "Siz de hile yapın". 😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı