CS GO hile farkı

Sidney

Hectopat
Ben 2017 gibi CS GO'yu 25 TL'ye almıştım o zamanlar paralıydı ve seçkin olmuştum.
Şimdi yeni hesap açtım seçkin oldum ancak hileler daha fazla geliyor gibime geldi.
Sizin incelemelerinize veya bildiklerinize göre bu doğru mu?

CS GO bitti bu saatten sonra kardeşim. Paralı hile her türlü geliyor ve ban yemiyor seçkin olup olmaman fark etmiyor yani.
O yüzden her gün rekor kırıyor bittiği için...
Ama hile konusuna çözüm getirmemeleri biraz sıkıyor adam akıllı bir AC yapamadılar da benden yana sıkıntı yok hile gelmiyor gelse de ayda yılda bir.

Arkadaş maç sonu puanı yani "karma" sistemini rank ile karıştırmış. Kendisi de belirtmiş zaten uzun süre oynamadığını normal o yüzden. Karma sistemi senin pozitif ya da negatifliğini belirliyor. Çok eksi puan alırsan ESEA'dan uzaklaştırılıyorsun. Yüksek olursa da prestij veriyor. Rank sistemi harflerle gösteriliyor.

LoL'de CS:GO'da oynuyorum arkadaşlar, karışamazsınız herkesin kendi zevki! Ayrıca hayatımda çok az hileci gördüm CS'de ve LoL'de EUW sunucusunda sorunsuz oynuyorum. Biraz abartıyor gibisiniz.
Haklısın dostum herkes istediğini oynar. İsteyen Minecraft oynar isteyen Knigth Online isteyen BF. Ama bazılarına cidden fazla hile gelebiliyor.

Hilecilerle az karşılaşmak istiyorsanız ufak bir püf noktaları mevcut.
1- Hilecilere en çok office ve mirage haritalarında denk gelirsiniz. Bu haritalar da oynamamaya özen gösterin.
2- Harita oylaması karşınıza çıkar çıkmaz 4 kişi kabul etmiş gözüküyorsa bilin ki genelllikle hile takımı karşıya gelmiştir (Hilelerin çoğunda autoaccept yani otomatik kabul olduğu için milisaniye de haritayı kabul ediyor)
3- Güven faktörü düşük kişilerle oyuna girmeyiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı