CS GO hile kalıntılarını temizleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle yeni hesaba geçdiysen eski hile kalıntılarından ban yiyemezsin onda da açmışsındır bu bir gerçek ya 3. part yazılımın inject edilmesiyle ya da telefon bağlı bir hesabın VAC ban yemesi gerekiyor yoksa boşa VAC ban yiyemezsin sen bunu belirtme demessin ama ben kasıtlı yazıyorum.

Konuya açıklık getiriceksek VACNet sistemi benim bildiğim 30 günde sıfırlanıyor yani hile açtığını varsayalım, outdetected hile bile açsan yani anlaşılmış hile açmış olsan bile
VACNet'de belirmen
Overwatcha çıkma şansın
Sana atılmış bütün reportlar
Ve Trust factorun sıfırlanıyor

Eğer 30 gün oynamamazlık yapamam diyorsan regeditten Steam kalıntılarının hepsini, Steam içindeki userdata klasorundeki 730 klasorunu sil.(Bunu yaparken CFG ayarlarını kaydet).Hile'nin cfglerini ve DLL'lerinin hepsini ortadan kaldır genelde DLL injectli hilelerin kalıntıları

Direkt "C:\" İçinde de olabilir
Belgelerim
AppData\Local
AppData\Roaming
C:\ProgramData
Bunların içinde hilenin ismindeki bir klasor goruyorsan sil.
Oradaki bahsettiğim 30 gün Steam hesabına giriş yapılmamasıyla sıfırlanıyor.

Kaynak nedir? Son giriş yaptıktan 2 ay sonra ban yiyen hesabım olduda merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler.

Kardeşim sen git kendi kendine eğlen. 1 2 yıl önce kullandım diyorum. Anlamıyorsun galiba.

Dostum boş yapma ben 2 yıl önce kullandığım hileyi nasıl kaldırıcam diyorum hile kullanmıyorum. Yazma arkadaşım buraya 2 kez uyardım yazma Allah Allah.

Teşekkürler dostum yardımcı oldun baya.
Aklıma bir şey takıldı madem cs go da hile açmadığımız zaman vac ban yemiyoruz zaten açmıcam artık o zaman uğraşmıyım boşuna. Yoksa başka bir nedeni de var mı?
Boş yapma diyene bak :D Kim boş yapıyor açıkca net birader. Hile kullanıyorsun, gelmişsin buraya eskiden kullandığım hile kalıntılarından nasıl kurturlum diyorsun. Kullanmayacaktın o zaman. Madem kullandın bunun riskini de alman gerekirdi. Onca insanın zevkini bozan sen değilde benim sanki. Dediğim gibi inşallah HWID tarzı bi ceza alırsında hiç oynayamaz hale gelrisin.

Hile kullanıp yüzsüz gibi söyleyen nadir insanlardan
Boş yapma diyene bak :D Kim boş yapıyor açıkca net birader. Hile kullanıyorsun, gelmişsin buraya eskiden kullandığım hile kalıntılarından nasıl kurturlum diyorsun. Kullanmayacaktın o zaman. Madem kullandın bunun riskini de alman gerekirdi. Onca insanın zevkini bozan sen değilde benim sanki. Dediğim gibi inşallah HWID tarzı bi ceza alırsında hiç oynayamaz hale gelrisin.
Ya kardeşim bu koca oyundaki insanlar sadece benim 1 2 gün hile kullanmamla soğumadı merak etme.
Okuman yazman yok galiba oraya yazmışım yazma kardeşim ben demişim oraya sadece yardımcı olabilecekler yardım etsin diye. Yazma daha.

Ya kardeşim bu koca oyundaki insanlar sadece benim 1 2 gün hile kullanmamla soğumadı merak etme.
Okuman yazman yok galiba oraya yazmışım yazma kardeşim ben demişim oraya sadece yardımcı olabilecekler yardım etsin diye. Yazma daha.
İçerlenmiş gibisin

Herkes senin gibi düşündüğü için böyle oldu bu oyun zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı