CS:GO hilelerdeki artış

halim07

Kilopat
Yer
Düsseldorf-İzmir
Merhabalar, dün arkadaşlarla bir el beraber CS:GO oynayalım dedik, oynadığımız 4 maçın hepsinde hile vardı, 3 el karşıda 1 el bizim takıma geldi anlamadığım şey şu hileyi kullanan şahıslar artık hile kullandığını gizleme gereği duymuyorlardı acaba artık Valve hile kullananlara ban atmıyor mu ayrıca gelen Türk hileler hayatımda hiç duymadığım küfürler ediyorlar ben böyle bir şey görmedim düştüğümüz hale bak. Sayelerinde bir günde Supreme'den Kartal'a düştüm.
Sanırım artık hileler banlanmıyor, varsa bir tavsiyeniz uygulayayım.
CS:GO için muhtemelen daha fazla mm atmayacağım, ama oyunu da bırakmak istemiyorum sizce Faceit mi yoksa ESEA mı tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haksız yere VAC yemiştim vallahi. 3000 saatim vardı. Baya ağlamıştım lan. Neyse şimdi .Bence ESEA. Ama bırak artık bence :D.En kötüoverwatch falan oynarsın oda 5V5 bence çok daha iyi CS'den.

Bende neden her oynadığım 10 maçtan sadece 0'ında hile geliyor? Bu şans ve güven faktörü ile alakalı bence. Bir de her öldüğüne hile diyen birçoğu arkadaşım var.

İzlemek isterseniz linklerini atayım maçların çoğunda trigger ve bunny vardı, tekrarı izleyene kadar kimseye direk hilesin gibisinden bir şey demedim.

Haksız yere VAC yemiştim vallahi. 3000 saatim vardı. Baya ağlamıştım lan. Neyse şimdi. Bence ESEA. Ama bırak artık bence :D.En kötüoverwatch falan oynarsın oda 5V5 bence çok daha iyi CS'den.

Sağ olasın Overwatch’ı geçen sene bıraktım çok sıkıcı geliyor CS gibi sıkılmadan oynayamıyorum.
Peki Faceit olayını tam anlayamadım dün girdim maça bir türlü bağlanamadım.
Not: İlk defa böyle bir platformda denedim maça bağlanamadığım için 1 saat ban yedim.

İzlemek isterseniz linklerini atayım maçların çoğunda trigger ve bunny vardı, tekrarı izleyene kadar kimseye direk hilesin gibisinden bir şey demedim.

Sağ olasın Overwatch’ı geçen sene bıraktım çok sıkıcı geliyor CS gibi sıkılmadan oynayamıyorum.
Peki Faceit olayını tam anlayamadım dün girdim maça bir türlü bağlanamadım.
Not: İlk defa böyle bir platformda denedim maça bağlanamadığım için 1 saat ban yedim.

Bana Online oyunlar eğlenceli gelmiyor.:D.

Geri
Yukarı