CS:GO İçin Mouse Önerisi

Saçmalama DeathAdder Chroma durduruldu. DeathAdder Elite satışa sunuldu Chromalarda Kauçuk sorunu var. chroma sensörü berbat Elite daha güncel.
Öncelikle biraz üslup biraz yanlış sanırım:dikkatli: Ben sadece memnun olduğumu ve tavsiye ettiğimi söyledim arkadaşa Elite alma demedim daha güncel olduğu için elbet alınabilir...

Neden steelseries'e bu kadar laf attınız bende şu an ss rival 300 le razer deathadder essential arasında kaldım. Essential dedikleri ne anlamadım açıklarsanız sevinirim daha ucuz chroma ve elite'e göre. (Elim normalden küçük) fps oyunları oynuyorum daha çok cs go, rainbow six, bf1 falan.

Profesyonel CS: GO oyuncuları genellikle Zowie marka mouseları tercih ediyor. Hepsinin sensörü birbiriyle aynı, aralarından eline ve tutum şekline en uygun olanı seçebilirsin.

@justwatchgg İlk başta tavrına dikkat et. Sakin bir şekilde konuşmayı öğren. Deathadder Chroma durduruldu derken neyi kastediyorsun? Üretimi mi durduruldu? Satışı mı durduruldu? Ayrıca Deathadder Chroma ile Deathadder Elite modelinin sensörleri aynı. Yanlış bilgi vermeyin. İkisi de Avago 3989 sensörüne sahip. Elite modelinde sadece 16.000 DPI olabiliyor ve DPI değiştirmek için farenin üst kısmına tuş eklenmiş. İki modelde aynı sensörü kullanırken birinin sensörü kötü diğerinin iyi demek çok tuhaf doğrusu...

Neden steelseries'e bu kadar laf attınız bende şu an ss rival 300 le razer deathadder essential arasında kaldım. Essential dedikleri ne anlamadım açıklarsanız sevinirim daha ucuz chroma ve elite'e göre. (Elim normalden küçük) fps oyunları oynuyorum daha çok cs go, rainbow six, bf1 falan.
Essential diye bir şey yok 2013 Essential var oda 4 yıl önceki sürüm En günceli DeathAdder Elite Steelseries e laf atmadım. 300TL az para değil almışken iyisini alın istiyorum 1 sene sonra yanları eriyecek rival 300 ün razer deathadder chroma nında eriyordu ama Elite erimiyor. güncel versiyon. eğer tasarımlı alırsanız rival 300 ü soyulacak üstü tamamen tasarım derken Fade Hyper Beast gibi. Zowie de çok efsane ama çok sadece performansı iyi ama sadeliği kötü tak çalıştır. Zowie EC2-A FK1+ önerebilirim. Logitech de güzel G403 mesela çok efsane sensörler aynı değil G403 de 3366 Gelişmiş Sensör varken Zowie EC Ve FK serisinde 3310 var Rival 300 ünde sensörü 3310 Steelseries Mousepadleri iyi bence Goliathusum var kaymıyor Deathadder Elite QCK sipariş ettim mesela. Razer alacaksanız titiz olmayın önerim mesela yok toz kaçtı yok niye dönmedi vb. derseniz kafayı yersiniz. bkz.ben

G403 modelinde 3369 sensörü var diye hatırlıyorum. Fakat olay sensör değil. Onu çok kafaya takmayın. Hepsi belli bir çitanın üstünde sensörler. Profesyonel oyuncu değilseniz arada fark hissetmezsiniz bile.

@justwatchgg İlk başta tavrına dikkat et. Sakin bir şekilde konuşmayı öğren. Deathadder Chroma durduruldu derken neyi kastediyorsun? Üretimi mi durduruldu? Satışı mı durduruldu? Ayrıca Deathadder Chroma ile Deathadder Elite modelinin sensörleri aynı. Yanlış bilgi vermeyin. İkisi de Avago 3989 sensörüne sahip. Elite modelinde sadece 16.000 DPI olabiliyor ve DPI değiştirmek için farenin üst kısmına tuş eklenmiş. İki modelde aynı sensörü kullanırken birinin sensörü kötü diğerinin iyi demek çok tuhaf doğrusu...
Üretimi ve satışı Türkiye'de durduruldu, bu 1 sensörleri aynı değil bu 2 5G sensör barındırıyor DeathAdder Elite. DA Chromanın yan kauçukları dökülüyor uzun kullanımda göreceksiniz Elite'de giderildi bu sorun bu 3, Scroll Hatası olabiliyor bazı Chromalar'da bu 4, Razer DeathAdder Elite'de Razer Omron Switch var bu da 5.

G403 modelinde 3369 sensörü var diye hatırlıyorum. Fakat olay sensör değil. Onu çok kafaya takmayın. Hepsi belli bir çitanın üstünde sensörler. Profesyonel oyuncu değilseniz arada fark hissetmezsiniz bile.
Artı olarak Avago ZOWIELERDE MEVCUT. Razer Avago değil. Yanlış bilgi vermeyin Barış bey Deathadder Chroma 3989 optik sensör kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satışı hala devam etmekte. İnternetten bakabilirsiniz. Ayrıca üstüne basa basa söylüyorum, Razer Deathadder Chroma ile Razer Deathadder Elite, Avago 3989 sensörüne sahip. Geliştirmeler olabilir. Ama temelde aynı. Adı farklı değil. Ayrıca Avago sensörler sadece Zowie modellerde bulunmuyor. Logitech, Steelseries, Cooler Master ve Razer gibi markaların çoğu Avago sensörleri kullanıyor. Çok yanlış bilgi veriyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı