CS:GO kasasından çıkan eldiven satmalı mı?

İstiyorsanız satın veya bekletin size kalmış, cs 2 çıktığı zaman değerlenir ama TR'de maalesef alım gücü sürekli düşüyor hangi şekilde daha fazla kâr edersiniz belli olmaz.

Hocam ben olsam oyunu oynayan biri olarak skine cevirirdim ama tek skine değil. Bir bıçak 1ak 1M4 1Deagle 1AWP. Ama siz bilirsiniz. Ayrıca belirteyim CS2 ilk ciktiginda fiyatlar bir çakılır. Operasyon yüzünden. O ara korkudan satmayın.

Hocam ben olsam oyunu oynayan biri olarak skine cevirirdim ama tek skine değil. Bir bıçak 1ak 1M4 1Deagle 1AWP. Ama siz bilirsiniz. Ayrıca belirteyim CS2 ilk ciktiginda fiyatlar bir çakılır. Operasyon yüzünden. O ara korkudan satmayın.

Hocam M4 prinstream ve bir bıçak dşünüyordum tavsiye eder misiniz printstreami.

M4 güzel skin. Tek endişem bu skinlerin fiyatı kasayada bağlı. CS2'de drop mantığı değişir ise aktif drop havuzuna girerse m4'ün fiyatı yamulur. Steam boyle bir şey yapmaz büyük ihtimalde o binde bir ihtimal yamultur ben tek skin almanizi tavsiye etmem.

Cs2 ye sakla major geliceği için fiyatlar düşücek gerçi eldiven ve bıçaklar etkilenmezde cs2de en kötü eldiven bile olsa eldiven olduğu için artar fiyatı eldivenlerin.

Anladım peki yanına bıçak olarak öneriniz var mı?

4500 5000 TL bandında.

M4 güzel skin. Tek endişem bu skinlerin fiyatı kasayada bağlı. CS2'de drop mantığı değişir ise aktif drop havuzuna girerse m4'ün fiyatı yamulur. Steam boyle bir şey yapmaz büyük ihtimalde o binde bir ihtimal yamultur ben tek skin almanizi tavsiye etmem.

CS2'ye sakla major geliceği için fiyatlar düşecek gerçi eldiven ve bıçaklar etkilenmezde CS2'de en kötü eldiven bile olsa eldiven olduğu için artar fiyatı eldivenlerin.

Anladım aşırı kararsızım ya değerlenmesse elimdeki mevcut eldiven diye korkuyorum eldivenim değerlenmeyip alacağım skinler değerlenirse diye.

Geri
Yukarı