CS:GO Overwatch ban

İşletim sistemi
Windows 10

cold_479

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaslar, simdi dün gece Mac sirasinda Overwatch ban yedim. Henüz 4. roundda hesabimda budur: Steam Community :: cold rekabetci rankim MG2 yoldas. Rankim nova 2 yoldas pek giren birisi degilim, zaten madalyalarima oynama saatime falan bakarsaniz nasil bir oyuncu oldugumu anlarsiniz. Hesapta kesinlikle hile skin changer vb hiçbir şey acmadim. Kesinlikle hatali bir Overwatch ban. Ticket nasil atabilirim, yardimci olabilir misiniz?

Dostum düşün binlerce kişi izliyor diye hiçbir kontrol yapmadan ban atarlar mı?
1000'lerce izleyenin içinde müfettiş dediğiniz de vardır da sen neyi savunuyorsun belli değil. Ben diyorum ki hatalı ban olmaz (overwatch). Bu arada raporlayınca overwatch'a düşüyorsun zaten, kaç velet banlasana ne yazar. Hem kendin de karşı takımda hile varsa maçın kaydını izler ona göre de rapor atarsın.

Merhaba

Arkadaşlar bundan yaklaşık 3 ay kadar önce Counter Strike Global Offensive(CSGO) oyununda overwatch cezası aldım. Haksız verilen cezaların kaldırıldığını bildiğimden üzerinde durmadım ve cezanın açılmasını bekledim. Ancak 3 aydan fazla süre oldu ve ceza kaldırılmadı. Overwatch cezası almadan önce oyuna 2 ay hiç girmemiştim. En son oynadığım oyunlarda toksitlik yaptım ve oynadığım bir çok rekabatçi oyunu terk ettim.

Bu konuda tecrübesi olan, tavsiye verebilecek biri, yardım edebilecek biri varsa diye buraya yazmak istedim. Bu konuda ne yapmalıyım? Kime yazmalıyım? Ne yazmalıyım?

Dosya Ekleri

• 1c.PNG
    1c.PNG
    25,5 KB · Görüntüleme: 25
  • 2c.PNG
    2c.PNG
    91,1 KB · Görüntüleme: 21
  • 3c.PNG
    3c.PNG
    95,1 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı