CS:GO Overwatch Ban'ı Kalkar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

halim07

Kilopat
Yer
Düsseldorf-İzmir
Merhaba dün akşam CS:GO'dan owervatch ban yedim ilk başta neden geldiğini anlayamadım sonra bir el hile biriyle el girdiğimi hatırladım. Onun verdiği infolar doğrultusunda bazen prefire bazen kapı arkası vuruşlar yaptım. Bu ban kalkabilir mi?
2000 saat 13 madalya boşa gitmesini istemiyorum, sırf 1 el hile biriyle girdim diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dün akşam CS:GO'dan owervatch ban yedim ilk başta neden geldiğini anlayamadım sonra bir el hile biriyle el girdiğimi hatırladım. Onun verdiği infolar doğrultusunda bazen prefire bazen kapı arkası vuruşlar yaptım. Bu ban kalkabilir mi?
2000 saat 13 madalya boşa gitmesini istemiyorum, sırf 1 el hile biriyle girdim diye.
Büyük bir ihtimal gitmez. Geçmiş olsun.

Yanlış Bilgilendirme
Tabii ki kalkar. Düzgün bir İngilizce metin ile Steam desteğe mail at. Uzun bir süre kalkmasa bile hile kullanmadıysan kalkacaktır. Şöyle örnek vermem gerekirse ower ban yiyen bir arkadaşım vardı envanterinde bıçağı falan vardı dediğim gibi düzgün bir İngilizce ile mail attı 5 ay sonra banı kalktı.

Geçmiş olsun kalkmaz. Hile kullanmasanız bile takımınızda hile kullanan biri varsa normalde size bir şey olmaz ancak onun direktifleri doğrultusunda "kill" almışsınız ve bu kural ihlali oluyor açıkça bu yüzden çok zor.

Hile kullanıp tespit edilip banlanmışsınız neden kalkacak? Kalkıyorsa herkes hile kullansın nasıl olsa banlar kalkıyor.

1 El girmen fazlasıyla yeterli...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı