Gereksiz CS:GO ve Overwatch Banı

Ediz500

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere oyun değişti. Orijinal hesabımda yaklaşık 1 aydır maç girmememe rağmen dün Overwatch banı yedim. Steam'e desteğe yazdım incelenmesini istiyorum diye. Neyden ban yediğim hakkında en ufak fikrim yok. Bir de demo olayı mı ne varmış onu atınca incelemeye alınıyormuş. Yardımcı olursanız sevinirim.

Valve işte ne beklersin. Arkadaşım daha 2 level olmadan ban yedi. Rekabetçi bile giremiyordu. Çok nadir de olsa banları açıyorlar. Beklemek harici yapılacak bişey yok.

20 Yıllık oyuncuyum bir kere de bir oyundan beni gereksiz banlasınlar. Niye hiç başıma gelmiyor. :)

Ekran görüntüsü bana ait değil, Battlefield 1 Discord grubunda birisi paylaşmış. Sanırım temizlik var.
unknown.jpg

Overwatch dan suçsuz ban yemek imkansız oynadığın oyunu onlarca kişiye izlettirip çoğunluğun kararına göre ban atıyorlar ve bu onlarca kişide oyunu yüzlerce saat oynamış ve rekabetçi de en az 150 kazanması olan kişilerdir yani dün ki çocuk değil bende bu işi uzun süre yaptım hile ile hile olmayanı ayırt etmek çok zor değil ama sen yinede başvur sonuçtan da bizi haberdar et geçmiş olsun

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı