CS:GO Overwatch ban yedim

Ben bir tane hesabımı satarken çaldırmıştım. E-posta ile geri aldıydım. 1 hafta sonra CSGO oynarken birden maç esnasında OW ban yedim. Desteğe yazdığımda geciktirilmeli atılan VAC ban olduğu söylendi. Çalan kişinin hile açacağı aklıma bile gelmediğinden buraya konu açtıydım. Her zamanki gibi hilesindir gibi yorumlar yapıldı. Ben açmamış olsam da yine açıldığı için diyecek bir şey yok. Geciktirilmeli VAC değil de OW ban yediysen ve hesabına başkası girmiyorsa hile olmadan ban yiyemezsin. OW'dan ban yemek kolay değil. Kaç kez 100+ skor yaptım oyunda ve hiçbirinde ban yemedim.

Steam destek'ten bu yanıt geldi.
Yardımcı olacağını sanmıyorum ama report bot kullanan kişinin kullandığına dair kanıtınız varsa Steam Destek ile paylaşın. Hiç ban yemediğim için bu işler nasıl yürür bilmem; umarım hileden değildir de gerçekten haksız yere ban yemişsinizdir.

Ahahahaha hile açtım gereksiz yere ban yedim nasıl geri açabilirim ahaha.

Bir konu hakkında bilmiyorsan susabilirsin bu aynı zamanda bilgisayarım oyunda çöküyor diyenin konusunun altına bilgisayarın çöpden farksız yazmakla aynı soruna çözüm yazmayacaksanız konuya dahi girmeyin.

Bir konu hakkında bilmiyorsan susabilirsin bu aynı zamanda bilgisayarım oyunda çöküyor diyenin konusunun altına bilgisayarın çöpden farksız yazmakla aynı soruna çözüm yazmayacaksanız konuya dahi girmeyin.

Kardeşim benim VAC veya oyun yasaklamaları kalıcıdır.
Zaten oyun yasaklamaları birkaç gün içerisinde VAC'a dönüşüyor kaldırılması imkansız.

Ben bir tane hesabımı satarken çaldırmıştım. E-posta ile geri aldıydım. 1 hafta sonra CSGO oynarken birden maç esnasında OW ban yedim. Desteğe yazdığımda geciktirilmeli atılan VAC ban olduğu söylendi. Çalan kişinin hile açacağı aklıma bile gelmediğinden buraya konu açtıydım. Her zamanki gibi hilesindir gibi yorumlar yapıldı. Ben açmamış olsam da yine açıldığı için diyecek bir şey yok. Geciktirilmeli VAC değil de OW ban yediysen ve hesabına başkası girmiyorsa hile olmadan ban yiyemezsin. OW'dan ban yemek kolay değil. Kaç kez 100+ skor yaptım oyunda ve hiçbirinde ban yemedim.
Hiç yapmadım ve ayrıca şunu söylemek isterim ki 100 skor hiçbir işe yaramıyor bence.
Envanterini bir an önce sat. Bu l*net oyundan kurtuldun. Kendine başka, kaliteli bir oyun/eğlence bul.

1 Ay önce satmıştım zaten ve iyi ki satmışım bir tek 24TL'lik bir skin vardı o gitti.

100+ skor yapınca direkt OW'a düşüyorsun.
salla-kazan-770x433.jpg

Geri
Yukarı