CS:GO Overwatch'dan VAC ban yedim

Oyunda çok fazla hile türedi. Normal değil mi yeni açılan hesapların ban yemesi? Arkadaşımla bayağıdır konuşmuyoruz ama en son bana VAC yedim dedi ve hiç hile açmadı. Yardımların için teşekkürler.
Evet evet kesin öyledir. Siz global'im feysıt 10 levelim diyip VAC yedikten sonra oyuna yeni başladım diyenlerdensiniz. Hakediyorsunuz, iyi olmuş sizin gibiler yüzünden oyun oynanmıyor. Burada boşa konu açıyorsunuz kendinizi acındırıyorsunuz sadece, Ki acımıyorum.
Örnek, aşağıdaki eleman Global'im, Faceit 10 level'im, smurf hesap dedi ve oyun içinde VAC'ı yedi.
2.PNG

4.PNG

Bırakın bu ayakları.

Oyunda çok fazla hile türedi. Normal değil mi yeni açılan hesapların ban yemesi? Arkadaşımla bayağıdır konuşmuyoruz ama en son bana VAC yedim dedi ve hiç hile açmadı. Yardımların için teşekkürler.
Alakası yok yeni başlamışsınız profesyonel şekilde oynayamayacağınız için yanlış ban atmazlar ayrıca VAC’a dönüşmüş yani kesin hile olduğunuz doğrulanmış diyelim ki hile değilsiniz oyuna etki eden 3. parti bir uygulama kullanıyorsunuzdur.

@Acahie

normal değil mi yeni açılan hesapların ban yemesi?

Hile türemesiyle alakasini cözemedim.

Yukarida alintiladigim hesaplar sizin arkadas listenizde ekli. 23 kisi civarindan 8'inde VAC yasaklamasi mevcut. Hepsi de birbirine yakin zamanlarda yasaklama almis. Tesadüf mü sizce?

Birkac hesaba daha dikkat cekmek istedim.

Steam Community :: Siplowʜᴀʜᴀʜᴀʜᴀ (1 aylik hesap ve arkadas listesinde sadece Rifki ekli)

Steam Community :: ❂wG❂ (Yine 1 aylik hesap, Rifki ve Endless adinda benzer hesap)

Steam Community :: --Yan hesap-- ( isim gecmisi Endless)

Yasaklanma tarihlerine söyle sirayla bir göz gezdirin derim. Sizinle baglantili olan neredeyse tüm hesaplar böyle. Sizi bilemem ama, Rifki adli arkadasinizin bos yere yasaklanmadigindan adim gibi eminim.

Sürekli yan hesap olusturup hile yapmaya devam eden bir sürü arkadasiniz var. Bu bariz ortada. Yani tabiri caizse boru gibi hile yapmislar. Baska aciklamasi yok bunun.

Bu kisilerin sürekli ayni gruplara ve ayni arkadaslara sahip olmasi tesadüf olamaz. Organize hileci arkadaslariniz. Haberiniz olsun.

@Acahie

Hile türemesiyle alakasini cözemedim.

Yukarida alintiladigim hesaplar sizin arkadas listenizde ekli. 23 kisi civarindan 8'inde VAC yasaklamasi mevcut. Hepsi de birbirine yakin zamanlarda yasaklama almis. Tesadüf mü sizce?

Birkac hesaba daha dikkat cekmek istedim.

Steam Community :: Siplowʜᴀʜᴀʜᴀʜᴀ (1 aylik hesap ve arkadas listesinde sadece rifki ekli)

Steam Community :: ❂wG❂ (yine 1 aylik hesap, rifki ve endless adinda benzer hesap)

Steam Community :: --Yan hesap-- ( isim gecmisi endless)

Yasaklanma tarihlerine söyle sirayla bir göz gezdirin derim. Sizinle baglantili olan neredeyse tüm hesaplar böyle. Sizi bilemem ama, rifki adli arkadasinizin bos yere yasaklanmadigindan adim gibi eminim.

Sürekli yan hesap olusturup hile yapmaya devam eden bir sürü arkadasiniz var. Bu bariz ortada. Yani tabiri caizse boru gibi hile yapmislar. Baska aciklamasi yok bunun.

Bu kisilerin sürekli ayni gruplara ve ayni arkadaslara sahip olmasi tesadüf olamaz. Organize hileci arkadaslariniz. Haberiniz olsun.

Diyorum açmayın hile, dinlemiyorlar. Ben zaman zaman önce açtım. Yaklaşık 3 yil önce başka hesapta, VAC yemedi. O da sadece WH idi, o kadar. Sonra bıraktım, ondan beri kullanmıyorum uyariyorum da.

Desteğe yazın. Açmazlarsa da size geçmiş, topluluğa hayırlı olsun gerçekten. :)

Haksız VAC vakasını duymadım, görmedim. İnsanlarının kendini teselli etmelerini sağlamak amacıyla açtığını düşünüyorum.
İnternette birçok ban yiyip açılan hesap var. Kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz.

Evet evet kesin öyledir. Siz Global'im feysıt 10 Level'im deyip VAC yedikten sonra oyuna yeni başladım diyenlerdensiniz. Hak ediyorsunuz, iyi olmuş sizin gibiler yüzünden oyun oynanmıyor. Burada boşa konu açıyorsunuz kendinizi acındırıyorsunuz sadece, ki acımıyorum.
Örnek, aşağıdaki eleman Global'im, FACEIT 10 Level'im, smurf hesap dedi ve oyun içinde VAC'ı yedi.
Eki Görüntüle 786116

Eki Görüntüle 786117
Bırakın bu ayakları.

Ben hile kullanmiyorum olay başka yerlere gidiyor anlamıyorsunuz.
Konu nereye gidiyor anlamış değilim, ban yediysen forum köşelerinde ağlamayacaksın, Destek'te açmaz banı boşa uğraşma, desteği meşgul etme!

Boş boş konuşma istersen boş yere bir ban yedim onun nedeni nedir öğrenmeye çalışıyorum.

Ben hile kullanmiyorum olay başka yerlere gidiyor anlamıyorsunuz.

Boş boş konuşma istersen boş yere bir ban yedim onun nedeni nedir öğrenmeye çalışıyorum.
Aynen boş yere;

Kesin boş yeredir, forum köşelerinde ağlamaya devam o zaman.

Ben niye yemedim benimki de 8 aylık.
İnternette birçok ban yiyip açılan hesap var. Kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz.
Ban kalkmaz dememişki.

Arkadaşlar CS:GO yeni hesap açtım. İnferno yoldaş giriyorum ve kim gelse hack deyip reportluyor.
Abi zaten ya evden gelecek ya long ya short ses kasıyorum anlıyorum geleceği yeri adam hack falan deyip sövmeye başlıyor sonra reportluyor. 2 gündür oyun bulmuyor adam akıllı, sanırım güven faktörüm düştü. Ne yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı