Çözüldü CS:GO VAC ban yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bengva

Femtopat
Arkadaşlar selam, CS:GO'da yaklaşık 114 gün önce ban yedim. Nedeni ise hile kullanmamış fakat hile kullanmadığım halde ban yedim. Neyse konuma döneyim ben yeni hesabıma geçiş yaptım, sırf CS:GO oynamak için yeni hesap açtım. Hatırlarsanız eski hesabım ban yemişti o hesaptaki skinlerimi yeni hesabıma aktarmak istiyorum, fakat CS:GO oyunundaki envanterdeki ürünleri aktaramıyorum. Bildiğiniz bir yöntem var mı benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Çözüm
Bir yöntemi yok, VAC yasaklaması almış hesaptaki CS:GO eşyalarını hiçbir şekilde başka hesaba aktaramazsın maalesef.
VAC ban yiyen kimse de hile yapmıyor ya da öylesine denemek için açmış oluyor neyi deneyecekse? VAC neyi tespit etti hile açılmadıysa misal? JPEG dosyasını mı?
Arkadaş arkada virüs varsa filan yazmıştı onlar galiba yalan yanlış diye silindi. CS:GO kendi dosyalarına dokunmayan hiç bir şeyi hile olarak algılamaz. O zaman benim de VAC yemem lazım baya virüs girmişti bilgisayarıma ben küçükken.

VAC ban yiyen kimse de hile yapmıyor ya da öylesine denemek için açmış oluyor neyi deneyecekse? VAC neyi tespit etti hile açılmadıysa misal? JPEG dosyasını mı?
Ben CS:GO dan sonra valoranttan da ban yedim, defender kullanan birisi değilim, Bunlardan sonra format attım yeni hesap açtım bir sorun yaşamadım yaşarsam o zaman hileyim diyebilirim.

Hem CS'den hem Valorant'tan ban yedin ama suçlamak için defenderı mı buldun? Yapmışsın işte bir şeyler herkes biliyor ki ne VAC ne de Vanguard durduk yere oyuncuları banlamıyor, hileyi bile banlatmak gayet zor.

Arkadaşlar selam, CS:GO'da yaklaşık 114 gün önce ban yedim. Nedeni ise hile kullanmamış fakat hile kullanmadığım halde ban yedim. Neyse konuma döneyim ben yeni hesabıma geçiş yaptım, sırf CS:GO oynamak için yeni hesap açtım. Hatırlarsanız eski hesabım ban yemişti o hesaptaki skinlerimi yeni hesabıma aktarmak istiyorum, fakat CS:GO oyunundaki envanterdeki ürünleri aktaramıyorum. Bildiğiniz bir yöntem var mı benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Hile kullanmadığın halde VAC ban mı yedim dedin sen ? Hahaha

Geri
Yukarı