CS:GO oynanmalı mı?

Oynanır, hile gibi sıkıntılar çok az seçkin olduğunuz sürece çok çok az çıkıyolar. Fakat rank sistemi ve toxic illah getirttiriyor. İlk defa oynuyorsanız bağımlılık yapabilir bu arada.
Alemin soytarısı oldun. "illah" değil illallah.

Hocam bütün gün oynancak kadar bağımlılık yapmıyor sadece günde 3-4 saat stres atıp bırakıyorsunuz sonrası bayıyor. Arkadaşlarımla öyle yapıyoruz her gün 3 4 saat gire gire 1000 2000 saatlere ulaşıyoruz işte.
Aynen 12 milyon Shaco.

Bence rank için gelişmek için değilde eğlenmek için arada oynamalısınız.
Şahsen ben 1200 saat oynadım ve amacım sadece daha iyi olmaktı, kazandığım tek şey mouse kullanabilme kabiliyeti.

Bu bekleme süresi dediğiniz ne kadar. 10 dakika falan mı yoksa daha uzun mu.
Eğer çok eski olmayan bir flash'ın varsa hdd'de ne kadar bekliyorsan o kadar beklersin. Güncel değilse daha çok beklersin.

Bağımlılık yapmasa on bin, yirmi bin saat oynanacak oyun değil gördüğüm herkesin en az 500 saati var. Benim oyuna girdiğim bir arkadaş grubum bile olmadan bu kadar saat girdiysem bağımlılık yapan bir oyundur çünkü aman aman bir özelliği de yok. Çok daha başarılı yapımlar var.
Bende o kadar olmadı. Benim 550 saatim mi ne var. Bir ara çok oynadım ama sonra sıktı bıraktım. Benim demek istediğim oyunlar sigara gibi falan bağımlılık yapmaz. Bir yerden sonra illaki sıkılırsın. Ha ara verebilirsin tabi ama sonuçta yine de sigara gibi değil.

Başladım da ilk öncelikle map lere hiç alışamadım. Hayır internette falan krokisi olsa bakıp çalışacağım ama yok. İkincisi silahlar garip geldi. Hangi silah daha iyidir. Bunun için bana bir önerme yaparsanız ya da video atarsanız sevinirim. Oyunu ilk başta valorant a çok benzetmiştim ama çok farklı geldi. Nasıl alışabilirim acaba? Bir öneriniz var mı?

Bağımlılık yapmaz çünkü ardı ardına 2-3 maç atınca oynayamamaya başlıyorsunuz zaten. Oynayabilirsiniz. Seçkininiz varsa hile oranı daha düşük ama seçkininiz yoksa hile oranları bayağı yüksek haberiniz olsun.

Başladım da ilk öncelikle map lere hiç alışamadım. Hayır internette falan krokisi olsa bakıp çalışacağım ama yok. İkincisi silahlar garip geldi. Hangi silah daha iyidir. Bunun için bana bir önerme yaparsanız ya da video atarsanız sevinirim. Oyunu ilk başta valorant a çok benzetmiştim ama çok farklı geldi. Nasıl alışabilirim acaba? Bir öneriniz var mı?
En baştaki sorundan başlayıp en sona gideceğim.
-Maplere değil belli bir mape alışarak başla. Genellikle oyuncular dust 2 oynayarak başlar. Mapi iyice ezberle ve sonra da en önemlisi mapteki lokasyonları ezberle. Yani demek istediğim long neresi, under neresi, mid neresi, catwalk neresi bilmen lazım. Ondan sonra diğer maplerle oynamaya başlayıp map bilgini genişletirsin. Benim önerim mirage, dust 2, nuke ve inferno oynamak Rekabetçi haritalarda en popüler ve güzel haritalar bunlar bence.
-Silahların iyiliği kullanım tipine göre değişkenlik gösterir. Mesela nişancı sınıfı oynayacaksan en iyi awp'dir. Normal oynayacaksan m4a1 ve ak47 benim tercihim. Genellikle en popüler seçenekler bunlardır.
-Nasıl alışırım diye korkmana gerek yok. Biraz oynadıktan sonra istesen de istemesen de alışırsın zaten.

Geri
Yukarı