CS:GO oynarken sürekli hile geliyor

Adam bir şey mi istemiş ki. Sanki demiş tayfayla oyun oynamak istiyoruz CS'de sürekli hile geliyor demiş. Bizde biliyoruz hile olduğunu... Sadece prim kasmak için yazma şuraya behey.

Birilerine sarmak istiyorsanız yeri bu forum değil.

Normal pardon da cs nin boku çıktı ZULA oyna diycem şimdi zula düşmanları gelip "eyy o cs caqması aq" diyecek şimdi çekemiycem... valorant oynayabilirsin😉

Güven faktörünü yüksek tut örneğin; oynayış süreni uzat, başka oyunlarda saat kas, Steam profilin yoksa oluştur, Steam görevlerini yap. Zaten hesabın 20 lvl olduğu zaman çok az hile gelecektir.

Hesabım 100 Level, 1500 saat oynamam var, güven faktörüm yeşil.

Bu gibi arkadaşlar dünyanın en boş insanlarıdır.
Adam bir şey mi istemiş ki. Sanki demiş tayfayla oyun oynamak istiyoruz CS'de sürekli hile geliyor demiş. Bizde biliyoruz hile olduğunu... Sadece prim kasmak için yazma şuraya behey.
Ya harbi diyorum ne boş adamsın ya.
Oyun ekle Steam hesabına, belesleri falan ekle. Kaç saatin var bu arada?

1500 saatim var, Steam hesabım 100Level.

Son düzenleme:
Hileyi en aza getirmrk için CSGO nun yapay zekası var eğer sen hep kendi takımındaki adamları öldürüp troll yaparsan yapay zeka tara fında düşük puan alırsın ve düşük puanlılarla eşlestirilirsin böylece hileci falan çıkar puanı yükseltmek için ise takim içi iyi iletişim falan yapmam gerekir puanın artarsa hileci olma olasılıgı azalır

Hileyi en aza getirmrk için CS:GO'nun yapay zekası var eğer sen hep kendi takımındaki adamları öldürüp troll yaparsan yapay zeka tara fında düşük puan alırsın ve düşük puanlılarla eşlestirilirsin böylece hileci falan çıkar puanı yükseltmek için ise takim içi iyi iletişim falan yapmam gerekir puanın artarsa hileci olma olasılıgı azalır.

Cevabınızı çok beğendim hocam + olarak birbirinize övgü göndermekte çok işe yarıyor ya da yabancılarla girdiğinde karşılıklıda övgüleşebilirsiniz gerçekten çok fark ediyor bende de çok hile geliyordu sonradan hile gelmemeye başladı.

Ben bir tavsiye veriyim. Eğer işte Steam Level'in fazlaysa envanterin böyle 100TL'den falan fazlaysa CS:GO oynama saatin fazlaysa hile gelme olasılığı aşırı az. Kendimden örnek veriyim. Benim hesabım Prime değildi. Kendim 21lvle kastım. Neredeyse her oyunumda hile vardı. Sabrettim. Sonra bana hile demeye başladılar. Bende saat boostladım hesabıma yaklaşık 2500 saat boostladım. Üstüne bir de envanterimde tek tük bir şeyler vardı derken envanterimde bıçak aldım. Toxic olmamaya ve övgü almaya çalıştım. Artık hile gelmiyor. Ciddi ciddi 1yıldır karşıma hile gelmiyor. Çünkü karşıma gelen adamların da envanteri var, bıçakları var, övgüsü var, Steam profillerine 2000+ saatleri var. Hile gelme olasılığı 1000 maçta belki 2'dir. O hilelerde zengin aile çocuklarıdır.

Steam hesabımda bu: Steam Community :: ✯✯✯ SGTR_53

Envanterde bıçak olması gerçekten farkettiriyor. Bıçak varken benim takıma da, karşı takıma da bıçağı olan oyuncular geliyordu. Bıçağı sattıktan sonra hileler gelmeye başladı. Bu durum CS'yi bir nevi P2W yapıyor maalesef. Acı gerçekler...
Ben bir tavsiye veriyim. Eğer işte Steam Level'in fazlaysa envanterin böyle 100TL'den falan fazlaysa CS:GO oynama saatin fazlaysa hile gelme olasılığı aşırı az. Kendimden örnek veriyim. Benim hesabım Prime değildi. Kendim 21lvle kastım. Neredeyse her oyunumda hile vardı. Sabrettim. Sonra bana hile demeye başladılar. Bende saat boostladım hesabıma yaklaşık 2500 saat boostladım. Üstüne bir de envanterimde tek tük bir şeyler vardı derken envanterimde bıçak aldım. Toxic olmamaya ve övgü almaya çalıştım. Artık hile gelmiyor. Ciddi ciddi 1yıldır karşıma hile gelmiyor. Çünkü karşıma gelen adamların da envanteri var, bıçakları var, övgüsü var, Steam profillerine 2000+ saatleri var. Hile gelme olasılığı 1000 maçta belki 2'dir. O hilelerde zengin aile çocuklarıdır.

Steam hesabımda bu: Steam Community :: ✯✯✯ SGTR_53

Geri
Yukarı