CS:GO oynarken sürekli hile geliyor

RX 560 Tİ

Hectopat
Arkadaşlar yoldaşta rank kasmak istiyorum ama her maç sürekli spinbot yani Türk tabiri ile mevlana hilesi geliyor. Nasıl hilelerin daha az gelmesini sağlayabilirim? Raporlamaktan bıktım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Faceit girin arkadaşınız varsa 2V2 olması gerek Faceit'te. Maalesef hileler çok arttı adama hiç ses vermeden içeri girerken gelip prefire atıyor. Rank kasmayı boş verin zamanında global Rank'a kadar kasarken ban ow yedim oturdum aşağı. Hile falan yok bu arada durduk yere yedim.

Seçkinlikle artık neredeyse alakası yok. Hile oyunun daha çok yayılmasını sağladı. Bedava olduğunda zaten suyunu çıkarmışlardı. Hemen hemen her maçımda hile geldi. Raporlamak bile işe yaramıyor. Adam 2 aydır ban yemedi. Faceit gibi yerlerde çok daha az rast geliyor, fakat orada da çok iyi oyuncular var. Oraya da bir alışma süren olacak gibi.

Öncelikle seçkim bir hesaba sahip olmanız gerek. Ben Yoldaşta Suprime oldum sıkıntı yok hile tek tük geliyordu. Şuan Valoranta yoğunluk veriyorum maalesef orada da hileler çoğalmaya başladı. Ücretsiz hesap ile oynuyorsan cs'de 21 level olman gerek seçkin olmak için. Ha bu arada bir saçmalığa deyinmeden de geçemem, Csde iyi oynuyorsan çok report iyorsun hile olmadığın halde güven faktörün düşüyor ve seni 3 level yeni açılmış hesaplar ile eşleştiriyor ve buna itiraz eden kimse yok cs nasılsa ben bir markayım mantığı ile istediğim davranıyor ama valorant geldikten sonra ardı ardına güncellemeler getirdi. Örneğin daha yeni yeni oyuncuların görüne bilirliğini arttırdı. Neyse daha fazla lafı uzatmanın manası yok. iyi bir oyunucu olduğunu düşünüyorsan hilecilerle eşleşen cs yerine arada hile gelen valorant oynamayı tercih ede bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı