CS:GO oynarken sürekli hile geliyor

Nasıl hile olmasın ki? 1 aylık hile 35 lira. Ezik oyuncular hile ile ayakta kalıyor. Hile hem bu kadar ucuza hemde önem alınamayınca gerçek oyuncular isyan ediyor. Bende bıktım. Zaten hilenin 35 lira olduğunu öğrendiğimden beridir oyuna da girmiyorum :)

Ben ruslardan ilah ettim vallaha.

İnanin arkadaşlarımla giriyorum çoğu zaman ve 3 sene içerisinde toplamda 2 3 kere hile gelmiş gelmemiştir. Sanırım biraz güven faktörü dedikleri şeyle alakalı.

Arkadaşlar kusura bakmayın ama her maç hile geliyor diyenler genellikle düşük ranklardaki nooblar veya boosted nooblar. Hile zannettikleriniz aslında iyi oyuncular. Mesela ben 10 maç içinde yalnızca 1 kişiden falan şüpheleniyorum. Hileli oyuncu oranı bence çok düşük. Hele ki cache, Inferno gibi haritalarda hile diye bir şey yok. Hileciler genelde Türk olduğu ve türkler de dust2'den başka harita bilmediği için oralarda karşılaşmanız daha olası.

Artık yemin ederim gına geldi arkadaşlar, güven faktörüm yeşil ve takımdaki diğer arkadaşlar da öyle. Kimse daha önce hile kullanmamış. Ama arkadaş her maç hile yeter, bıktım ya. Tam diyorum güzel bir maç atayım daha başlar başlamaz geliyorlar. 1 gram hevesim kalmadı içimde.

Akıllarda her zaman bir soru vardı. Vacnet doğru mu diye. Peki vacnet nedir? Vacnet kullanıcının sistemimi tarayan ek olarak bir Online anti-hile sistemidir eğer senin bilgisayarında mesela bir DLL injector başka bir hile başka bir program macro programları no-recoiller gibi vs. programlar varsa ve CS'ye injectleniyorsa veya herhangi bir virus, vacnet bunu algılayıp seni ve arkadaşlarını hile kullanıcıları ile eşleştiriyor olabilir. Bence bir tarat derim Anti-Virüs ile ve CS dosyalarını kontrol et önceden hile falan kullandıysan onun CFG dosyaları vs. falan kalmış olabilir.

Dipnot: Herhangi bir oyunda örneğin Minecraft'da hile açıyosan sil onları... Onlardaki kod vacnete yansıyor olabilime ihtimali var bizim arkadaş CS'de hile açıyordu karşıya hile geliyordu bir sonraki maç kapatıyordu hile gelmiyordu. Arkadaşların dediği gibi bir şey yoksa ve hala hile geliyorsa FACEIT gibi yerlere bakmanı isterim.

Prime da olsan hile var. Wh ücretsizken. Tek tıkla indirilip kullanılırken hile olmaması imkansız. 3k saatim var. 5k saati olan adam bile yenildiğini anlarsa hile aç kapa yapıyor. 15 yıldır CS oynuyorum. Hileyi anlamak basit. Demo izlemek bile gereksiz. MM serverleri artık bitti. Bana ruslar denk geldi 3 maç. Türk olduğunu anlayınca sebepsiz son raunt da kickliyorlar. 7 gün ban yedim bunlar yüzünden. MM ısınmak ve d2 oynamak istersem giriyordum. %90 hile var. Faceit oynuyorum. 3 4 level civarında solo takılıyorum. Hile çoook nadir. Kick olayı yok. Ruslar gelirse mutele geç. Tertemiz.

Artık yemin ederim gına geldi arkadaşlar, güven faktörüm yeşil ve takımdaki diğer arkadaşlar da öyle. Kimse daha önce hile kullanmamış. Ama arkadaş her maç hile yeter, bıktım ya. Tam diyorum güzel bir maç atayım daha başlar başlamaz geliyorlar. 1 gram hevesim kalmadı içimde.
mâlum oyun 24 yada 12 tl iken bedava oldu ve bu yüzden dolayı herkez bedavaya girip hile açıp banlanıyor ondan sonra ise tekrar yeni bedava hesap açıyor (güven faktörü yada premium olmanın hiç bi önemi yok benim steam hesabımda 180 oyun var cs go da 1000 saatim var ve 5 yıllık hesap ama banada hile geliyor) yani premium yada normal hesap hiç birşey farketmiyor iki hesapta birbiriyle eşleşebiliyor , hilelerin bitmesi için source 2 yi beklemelisin yaklaşık mart ayı gibi oyuba glmiş olur bence

Bu birazda sizin Steam hesabınızdan kaynaklı 13 Level hesabım var saatim yüksek vs. bana uzun bir süredir hile gelmiyor hatta şöyle yan hesap girdiğimde de gelmiyor garip bir şekilde. Hile konusunda bu aralar ben çok şikayetçi değilim.
Arkadaşlar kusura bakmayın ama her maç hile geliyor diyenler genellikle düşük ranklardaki nooblar veya boosted nooblar. Hile zannettikleriniz aslında iyi oyuncular. Mesela ben 10 maç içinde yalnızca 1 kişiden falan şüpheleniyorum. Hileli oyuncu oranı bence çok düşük. Hele ki cache, Inferno gibi haritalarda hile diye bir şey yok. Hileciler genelde Türk olduğu ve türkler de dust2'den başka harita bilmediği için oralarda karşılaşmanız daha olası.

Katılıyorum bu arada farklı mapler girdikçe hile oranı zaten düşük. Lem rütbesinde oynuyorum ve uzun zamandır hile diye şüphelendiğim olmadı. Prime hesap muhabbetine de girmeyin bedava alan adam 21 seviye olduktan sonra sizle girebiliyor evet saçma ama yapcak bir şey yok. He ben beleş alıp yan kasayım dedim 2 kişi smurf hesapla düşük ranktaki arkadaşlarımızla giriyoruz ve hile orada da çok karşıma gelmedi yani her gün 2 maç attık ama nadiren bir iki kişi. Öyle her maç hile geliyor bahaneleri bana saçma geliyor siz o kadar hileyle kafanızı bozmuşsunuz ki oynayan adama da hile demeye başladınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı