CS:GO "Parti Üyesi Yasaklandı" uyarısı

fuNuf

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'da hile kullanmadığım halde böyle bir mesaj geldi. Ben hiçbir zaman hile kullanmadım ve de kullanmam. Takıma geldiyse hile beni etkiler mi? Genelde solo veya Duo giriyorum. Haliyle kullananlarla aynı takıma denk geliyoruz. VAC falan yer miyim?

1624115819355.png

CS:GO'da hile kullanmadığım halde böyle bir mesaj geldi. Ben hiçbir zaman hile kullanmadım ve de kullanmam. Takıma geldiyse hile beni etkiler mi? Genelde solo veya Duo giriyorum. Haliyle kullananlarla aynı takıma denk geliyoruz. VAC falan yer miyim?

Beraber oynadığınız bir kişi ban yemiş. Bunu size bildirmişler. Sıkıntı yok kısaca. Ban falan yemeyeceksiniz. O kişilerle oynadığınız maçlardan kazandığınız şeyler silindi. XP, Rank vb.

Beraber oynadığınız bir kişi ban yemiş. Bunu size bildirmişler. Sıkıntı yok kısaca. Ban falan yemeyeceksiniz. O kişilerle oynadığınız maçlardan kazandığınız şeyler silindi. XP, Rank vb.
Takımındaki biri ban yemiş. Kazandığın maçı kaybetmiş sayılıyorsun artık.
Böyle bir maç yaşanmamış gibi mi olacak yoksa arkadaşın dediği gibi kaybetmiş mi olacağjm?

Böyle bir maç yaşanmamış gibi mi olacak yoksa arkadaşın dediği gibi kaybetmiş mi olacağjm?
Eğer kaybettiğin bir maçta karşı taraftan biri banlanırsa o maçı kazanmış, kazandığın bir maçta senin tarafından biri banlanırsa o maçı kaybetmiş sayılırsın.

Çok fazla hile olan kişiyle girerseniz bir süre sonra güven faktörünüz düşer sadece.
Kaybettiğim oyunlarda karşıda hile oluyor. Kazandığım oyunlarda bizde hile oluyor. Rank'ım dolar kuru gibi sabitlendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı