CS:GO Ping sorunu

O zaman senin PC'de fazladan program var. Bir arkadaşımız gamebooster tavsiye etmiş onu deneyebilirsin. Ya da programları kapat oyun oynarken ve ya 2. Bir oturum aç PC'de o sadece oyun yuklu olsun. Böylelikle program olmadigi icin sadece oyun interneti kullanacak. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman senin pc nde fazladan program var bir arkadaşımız gamebooster tavsiye etmiş onu deneyebilirsin. Ya da programları kapat oyun oynarken ve ya 2. Bir oturum aç pc de o sadece oyun yuklu olsun böylelikle program olmadigi icin sadece oyun interneti kullanacak. ;)

Bu sorunu başka yaşayanlarda var format atıp denesen bile ne çare aynı yine.

• VDSL2
  • Wi-Fi
  • Windows 10
  • TTNET' in verdiği
  • Normal olarak 70ms sabit ancak ani dalgalanmalarla 700ms' e kadar çıkıyor
  • Avrupa
@Recep Baltaş

700ms çok yüksek. Burada ya Wi-Fi sorunu var ya da arka planda upload var. Modemin Wi-Fi ayarlarını paylaşır mısın arabirimden ? Bir de PC'deki Wi-Fi adaptörün nedir ve sürücüsü nedir ?

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bundan iki sene önce 70 ping oyun oynarken (Batı/Doğu Avrupa)

• Bağlantı tipiniz: ADSL
  • PC bağlantınız: Ethernet ?
  • İşletim sisteminiz: Windows 10 (diğer işletim sistemlerini denedim sonuç aynı. :D )
  • Modeminiz: TTNET AirTies_Air5341
  • Ping değeriniz: Almanya 120-140 arası. Lag var. Eskiden 70ti.
  • Bağlanılan sunucu: Türkiye/Avrupa

700ms çok yüksek. Burada ya Wi-Fi sorunu var ya da arka planda upload var. Modemin Wi-Fi ayarlarını paylaşır mısın arabirimden ? Bir de PC'deki Wi-Fi adaptörün nedir ve sürücüsü nedir ?

wifi adaptör sürüm.jpg

wifi adaptör.jpg

wifi ayarları.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı