CS:GO Prime'a para mı biriktireyim yoksa kasa mı açayım?

Prime 280 TL galiba. Bende şu an 60 lira var. Bununla şansımı deneyip kasa mı açayım yoksa Prime alana kadar biriktireyim mi? CS:GO'yu neredeyse hiç oynamıyorum. Ama CS:GO sonuçta her zaman oynanır. Ayrıca Rank falan da kasabildiğim zaman oynamaya başlarım belki. Sizce ne yapayım?
Prime daha mantıklı.

Hocam CS de her kasa dustugunde satip kasa acariz arkadaslarla bos cikicagini bile bile şu ana kadar 15-20 kasa acmisizdir bu sebeple ve sadece bir kez 900TL'lik deagle cikti onlarin disinda hesp zarardi bizim icin bu kumar saplantisi gibi bir şey ama Prime alirsaniz ben aldimtan 2 hafta sonra bir Mac'ta Hydra kasasi dusurmustum 400TL idi o zaman parasini cikarirsiniz Mac'larda iyi oynarsaniz dusme ihtimali daha yuksek.

Prime 280 TL galiba. Bende şu an 60 lira var. Bununla şansımı deneyip kasa mı açayım yoksa Prime alana kadar biriktireyim mi? CS:GO'yu neredeyse hiç oynamıyorum. Ama CS:GO sonuçta her zaman oynanır. Ayrıca rank falan da kasabildiğim zaman oynamaya başlarım belki. Sizce ne yapayım?

Bence Prime al bende Prime alacağım bir de 280 TL değil 250 TL diye biliyorum.

Prime 280 TL galiba. Bende şu an 60 lira var. Bununla şansımı deneyip kasa mı açayım yoksa Prime alana kadar biriktireyim mi? CS:GO'yu neredeyse hiç oynamıyorum. Ama CS:GO sonuçta her zaman oynanır. Ayrıca Rank falan da kasabildiğim zaman oynamaya başlarım belki. Sizce ne yapayım?
Prime al 250 tl

Yeni konular

Geri
Yukarı