CS:GO Prime'a para mı biriktireyim yoksa kasa mı açayım?

Kripto para işlerine sadece 7/24 boş vakti olan ve her an piyasayı takip edebilecek insanlar bakmalı senin yaşın daha çok küçükmüş hiç girme bu işlere illa bir şekilde yatırım yapmak istiyorsan dolar falan al en azından paran değer kaybetmez.
Evet hocam. Denedim zamanında. Ama gerçekten zor iş. İnsanların düşündüğü gibi kolay kazanç değil. Belki çoğu işten daha pahalı.

Ben 100 de değil 50 alıyorum eğer optimize edilmezse. 25-30 FPS oynamak sarmaz.

Bilgisayar ne kullanıyorsunuz? FPS konusunda belki yardımcı olabilirim. Forumda benden bilgili insanlar kesin vardır ama yine de denemekten zarar gelmez diyorum. Eğer yeterli alanınız varsa geri dönüş noktası oluşturursunuz ve öyle yaparız işlemleri.

Bilgisayar ne kullanıyorsunuz? FPS konusunda belki yardımcı olabilirim. Forumda benden bilgili insanlar kesin vardır ama yine de denemekten zarar gelmez diyorum. Eğer yeterli alanınız varsa geri dönüş noktası oluşturursunuz ve öyle yaparız işlemleri.
Laptop kullanıyorum. Gpu R5 M330, cpu a10-9600p, ram 12 gb

Vay be zamanında 8 liraya almıştım csgo yu şimdi 260 lira olmuş. Zaman ne çabuk geçiyor.
Sorma hocam zamanın da öylesine başka hesabada cs go aldım. Şükür onlar prime a yükseldi. Şimdi her iki hesaptan birer kasa düşüyorum haftalık 10-60 TL arası birikim. Ortalama yirmi TL kar.

Laptop kullanıyorum. Gpu R5 M330, cpu a10-9600p, ram 12 gb
Aslında laptoplarla çok bir şey yapılmıyor ama sanki sizde biraz uğraşılır gibi. Bi tık düşük geldi değerleriniz. Sistemde fps için hangi ayarlar yapıldı?

Prime 280 TL galiba. Bende şu an 60 lira var. Bununla şansımı deneyip kasa mı açayım yoksa Prime alana kadar biriktireyim mi? CS:GO'yu neredeyse hiç oynamıyorum. Ama CS:GO sonuçta her zaman oynanır. Ayrıca rank falan da kasabildiğim zaman oynamaya başlarım belki. Sizce ne yapayım?

Prime al Prime 250 lira CS:GO içinden değil Steam sayfasinda DLC olarak al orada 250 TL kasa açma Prime'a biriktir zaten iyi kasalar düser 30 40 liralık.

Geri
Yukarı