CS:GO Rütbe Atlayamamak

logar

Centipat
CS:GO'da rank atlayamıyorum bütün her şeyi biliyorum rank atlma il ilgili sorun ise normalde parti üyesi yasaklandı diye bildirim geliyor rankımın 1 maç kazanana kadar gösterilmemesi cezası ve levelimden -1000 XP cezası veriliyor fakat bu bana böyle olmadı ne yapabilirim yardım eder misiniz?

Ayrıca seçkin değilim.
Eklediğim resimde arkada rankımın silinmediği belli oluyor.

Ekran Görüntüsü (129).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rankınız silinebilir. Kesin silinmez. Eğer hep hilelerle 10-20 maç attıysanız silinir. Farkındaysan gösterilmeyebilir yazıyor.Rank atlayamamanızın asıl sebebi az kill alma,maç kaybetme gibi faktörlerdir.
sen adamsın zaten içimde bir his vardı maçları oyanayamıyordum adamsın
Rankınız silinebilir. Kesin silinmez. Eğer hep hilelerle 10-20 maç attıysanız silinir. Farkındaysan gösterilmeyebilir yazıyor.Rank atlayamamanızın asıl sebebi az kill alma,maç kaybetme gibi faktörlerdir.
Birde rankımın silinmeyip levelimin 1000 xp silinmişliği var

Sorunun çözümünü bilmiyorum ancak birşey soracağım.Seçkin paralı csgo'ya sahip olanlar mı oluyor?

Hayır ücretsiz kullananlarda oluyor. 21 leverden sonra da seçkin olabiliyorsun ama hileci rus arkadaşlar envanter hilesinde lever hilesini kapatmayı unutup en başından kendisinin hile olduğunu belli ediyor. Ek olarak cs go'nun vac hile sistemi çalışmıyor. Deneme amaçlı steam hessabı açmıştım 2000 saat civarı saat kastım internetteki ücretsiz saat boostlatma hizmetleri ile sonrasında yaklaşık 7-8 maç mevlana açtım. Rahat bi 20 el de diğer hileleri kullanmışımdır. Yanlış anlaşılmasın bunları seçkin hesapta yapmıştım. Sonrasında ne oldu vac yemedim böyle garip bir sistem. Senin saatine ve tavsiyelerine bakıyor. Tavsiye hilesi de yapmıştım. Ban yememe taktiği bu işte ayrıcana ücretsiz hile kullanmamak yabancı hileleri kullanmak daha iyi oluyor, ücreti türk hileleri en ucuz yabancı hilelerin yanında çöp gibi kalıyor. Sonrasında bıraktım oyunu zaten pek keyif vermiyor. Yaklaşık 20-30 dolar civarına sağlam hileler var korumalı. VAC yedirtmiyor OW dolayı da sana kalmış.

Bir an önce seçkin olmaya çalış. Bence 21 levele yakınsan rekabetçi atmadan seçkine ulaşmaya çalış. Rütbe atlama olayı biraz garip işliyor. Bazı rütbeler arası geçiş çok kolayken bazı rütbeler arası geçiş zorlayıcı olabiliyor. Kaybetceğin maçta bile elinden geleni yap, takıma round kazandırmaya çalış çünkü anladığım kadarıyla rütbe sistemi aldığın galibiyetten çok kazandığın ve kaybettiğin round sayısına bağlı. Biraz saçma gelebilir fakat kazandığın maçta düşme olasılığın var, başıma geldi.

Sen adamsın zaten içimde bir his vardı maçları oyanayamıyordum adamsın

Bir de rankımın silinmeyip Level'imin 1000 XP silinmişliği var

1000 XP her zaman siliniyor. O da Valve'ın kesin cezası.
Bu ne biçim bildirim böyle. Hilecilerle oyuna mı girdin?

Tek kişi maç arıyınca ya da rekabetçi aradan hile olan biriyle bilmeden girince. O hile ban yerse takım arkadaşları da cezalandırılıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı