CS:GO Rütbe Boost

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstemiyorsanız boostlatmayın bu kadar basit iyi oynayan her zaman hak ettiği yere çıkar.

Bu işlerin tek başına emekle yapılmasından yanayım. İyi oynayan adam hak ettiği yere gelir büyük ihtimalle.

Neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlamıyorum ? Profili kaldırdım. Konu kilit dedim. Size fikrinizi sormadım. Güncellemden sonra çift keleşler nova 4 'e düştü. Şimdi de çıkamıyorlar.Olaydan anlamayanlar bile yorum yazıyor. İsteyen boostlatır isteyen boostlatmaz. Lol elo boost yazsaydım hepiniz atlardınız. Konu kilit.

Demek ki nova 4'e düşüp şimdi çift keleş olamayanları da zamanında senin gibi arkadaşlar yükseltmiş.

Demek ki nova 4'e düşüp şimdi çift keleş olamayanları da zamanında senin gibi arkadaşlar yükseltmiş.
İşte bahsettiğim senin gibi oyundan anlamayanlar. Oyuna güncelleme geldi ranklar 3-4 rank düştü. İnsanlar elosu dütüğü için çıkamıyor. Hakettiğinden düşük rankla oynuyor. Konu kilit dedim anlamadın. Profili kaldırdım yine saçma sapan yazdın. Senin inadına yapacağım. Bir daha yorum yazmanı istemiyorum zira cevap vermeyeceğim. İyi sosyaller.

Oyunda anamıza bacımıza sövenlerde emirhan gibiler olsa gerek.

Biz eskiden Metin2' de çar kastırırdık yada başkasını kasardık. Mesele şu ki 80 levele de kastırsan itemin olmadığı için 50 levellik adama kesileceksin. Bilmem anlatabildim mi...

Oyundan anlamayan ben olabilirim. Ama oyunun içine eden biri varsa da onlar sen ve senin gibi düşünenlerdir.
Kardeşim hala anlamamakta ısrarcısın. Son kez anlatıyorum. diyelim ki sen geçen sene LEM 'din. Oyuna bu sene gelen güncelleme yüzünden keleş 1 oldun. Keleş 1 'lerden iyisin ama hakettiğin rütbeye çıkamıyorsun. Bende seni hakettiğin rütbene çıkarıyorum. Olay bu. Silver 1 adam Global olamaz. Oyunun böyle bir mantığı yok. Bknz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Edit: Bir daha açıklamayacağım, istediğini söyle yaşına veriyorum.

İyide bir tek bizim rütbe düşmedi ki. Tamam rütbeler düştü ama herkeste düştü eşit yani. Zaten iyi oynayanlar eski rütbelerine önceden çıktığı gibi şimdide yükselirler.

Oyunda anamıza bacımıza sövenlerde emirhan gibiler olsa gerek.
Sana diyecek söz yok. Bu lafı çocukluğuna vuruyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı