Çözüldü CS:GO seçkin hesap sınırsız mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Drange

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO'da seçkin hesap almayı düşünüyorum, seçkin hesap 1 aylık mı yoksa sonsuza kadar mı?

Ben önceden 21 lvl olduğumda hesap direkt seçkin olmuştu. Hiç satın falan almadım. 40 lvl olduktan sonra rozet işleniyor ya işlendikten sonra o seçkinlik gider mi acaba hep bunu düşünmüşümdür.

Öyle bir şey yok.

Nasıl yok kanka. 1 2 sene önce öyleydi hesabın 21 lvl olunca otomatikman seçkin oluyordu. Ama sınırsız mı oluyor rozet işlendikten sonra gidiyor mu bilmiyorum. Ben şu an para vermeden seçkinim. TP de veriyor ranked maça girip rank da alıyorum atlıyorum da sorun yok yani :D

Nasıl yok kanka. 1 2 sene önce öyleydi hesabın 21 lvl olunca otomatikman seçkin oluyordu. Ama sınırsız mı oluyor rozet işlendikten sonra gidiyor mu bilmiyorum. Ben şu an para vermeden seçkinim. TP de veriyor ranked maça girip rank da alıyorum atlıyorum da sorun yok yani :D

Ona demedim rozetten sonra Prime gitmesi gibi bir durum yok.

Bir dönem 21 level olunca Seçkin hesaba yükseltiliyordu. Bende o şekil yükselttim. Ama artık böyle birşey söz konusu değil. Para ile almak gerekiyor.

Geri
Yukarı