Çözüldü CS:GO seçkin hesaplar kalıcı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HavucluDavsan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, CS:GO'dan seçkin hesap alacağım ama kalıcı olup olmadığı hakkında hiçbir bilgi bulunmuyor. Ben kalıcıdır diye düşünüyorum. Bilgili bir hocam yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer herhangi bir siteden bir hesap alıyorsan alma genelde VAC'li veya çalıntı çıkabiliyor. Steam'den kendi hesabından Prime status al uğraşma bir kere para verirsin onu da tam verirsin olur biter

Eğer herhangi bir siteden bir hesap alıyorsan alma genelde VAC'li veya çalıntı çıkabiliyor. Steam'den kendi hesabından Prime status al uğraşma bir kere para verirsin onu da tam verirsin olur biter.

Hocam pardon ama VAC tam olarak ne ilk defa duyuyorum.

@HavucluDavsan Valve anti cheat. Hile yaptığın zaman, veya Steam sözleşmesi'ne aykırı davranınca o oyundaki eşyaların çöp oluyor.

Hocam bir soru daha soracağım oyunlarda çoğunlukla ilk 3 de oluyorum aşırı tavuk ve kafadan vuruş yapıyorum sizce aylık kaç TL geliri olur? Kendi parasını çıkarması bile kar benim için.

Hocam bir soru daha soracağım oyunlarda çoğunlukla ilk 3 de oluyorum aşırı tavuk ve kafadan vuruş yapıyorum sizce aylık kaç TL geliri olur? Kendi parasını çıkarması bile kar benim için.
Kendi parasını şansın yoksa aylar hatta yıllar sonra çıkartır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı