CS:GO seçkin olmak için 250 TL vermek zorunlu mu?

tnw

Centipat
Yer
Ankara
CS:GO'da seçkin hesap nasıl olunur diye bir konu gördüm, bahsettiğim konu;

21 seviye olmam gerekiyormuş, rekabetçiden AFK kaldığım için attılar ve 7 gün boyunca uzaklaştırıldım. Bunun yanında günlük ölüm maçı, savaş oyunları filan oynuyorum. Maç sonu TP kazanıyorum ama seviyemi filan göremiyorum arkadaşıma sordum seçkin alman gerek dedi oda 250 TL forumda bu konuya bakıyordum ve üstteki konuya denk geldim. Seçkin olmak için illa 250 TL vermek zorunda mıyım yoksa oyunu oynayarak 21 seviye olmam yeterli mi? 21 seviye olmam yeterliyse şu anki seviyemi nereden görebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
250 TL vermek zorundasın. TP kazanarak seçkin olamazsınız. Mutlu forumlar dilerim.

CS:GO'da seçkin hesap nasıl olunur diye bir konu gördüm, bahsettiğim konu;

21 seviye olmam gerekiyormuş, rekabetçiden AFK kaldığım için attılar ve 7 gün boyunca uzaklaştırıldım. Bunun yanında günlük ölüm maçı, savaş oyunları filan oynuyorum. Maç sonu TP kazanıyorum ama seviyemi filan göremiyorum arkadaşıma sordum seçkin alman gerek dedi oda 250 TL forumda bu konuya bakıyordum ve üstteki konuya denk geldim. Seçkin olmak için illa 250 TL vermek zorunda mıyım yoksa oyunu oynayarak 21 seviye olmam yeterli mi? 21 seviye olmam yeterliyse şu anki seviyemi nereden görebilirim?
O özellik kalktı diye biliyorum artık para vermek zorundasınız.

Ben seviye atlayarak kazanmıştım, dereceli bile yapmadım sadece normal bomba modunda oynadım.

Geri
Yukarı