CS:GO serüveninin bir geleceği var mı?

Alperen1453

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Arkadaşlar bildiğiniz üzere CS:GO artık kan kaybediyor. Bunun birçok sebebi var. Hatta bu konuda ilk akla gelen durum hile olayıdır. Hileler almış başını gidiyor. O kadar ki hilesiz bir maça denk gelmek neredeyse çok düşük. Güven faktörü ve VAC sisteminin de tecrübe edildiği üzere hiçbir etkisi yok. Haddizatında nadiren banlanma durumunda, hileci kişi yeni bir hesap açarak hilesine kaldığı yerden devam ediyor. Ayrıca resmi sunucuların vahameti ise ayrı bir dert. Hele ki eşleştirme sistemini rezaletine de hiç girmiyorum. Bu problemler bütününe müteakiben Valve şirketinin tutumu akla, sanki hiç rakibi yok ve oyuncu kitlesinin çok memnun olduğu kanısını getiriyor. Bu vurdumduymaz tavırlarla CS:GO oyunun geleceği var mıdır? Anlık oyuncu sayısının çok fazla olması gelecek vaat ettiğinin garantisi midir? Popülaritesi artan oyunlar CS'yi bitirebilir mi? Arkadaşlar bu soruları soruyorum çünkü uzun vadede baktığımızda büyük vakitler harcıyoruz ve bitmiş bir oyun için ne çaba ne de vakit öldürmek istemiyorum.

Yeni bir CS oyunu çıkana kadar bitmez. Valorant vs. şu anlık tehdit oluşturmuyor. Anlık oyuncu sayısı en yüksekte sürekli. Herkes şikayet ediyor ama oynamaya devam ediyor. Eğer ciddi anlamda bir düşüş olursa bir şeyler yapar.

Hocam herkes hileden bahsediyor fakat mesela ben aylardır hatta yıllardır rekabetçiye girmiyorum sebebi de hilelerden ötürü onun yerine FACEIT giriyorum daha iyi güzel ve 128 tick. Bana kalırsa hileler aslında bir engel değil bu oyun bitmez mesela Valorant dediler ama halen bir CS:GO'nun yerini tutmaz. Zaten CS:GO'yu bırakıp da Valorant'a dönen kişiler çoğunlukla bu oyunda tutunamamış veyahut hileleri bahane ederek cidden oynayamayan insanlar. Şunu da demek istiyorum oyuna güncelleme gelse aktif haritalara birkaç daha harita eklense aslında aşırı daha güzel olur veya maplere yeni güncellemeler getirseler çok güzel olur çünkü oyun artık ezbere dönüşüyor gitgide.

Hocam herkes hileden bahsediyor fakat mesela ben aylardır hatta yıllardır rekabetçiye girmiyorum sebebi de hilelerden ötürü onun yerine FACEIT giriyorum daha iyi güzel ve 128 tick. Bana kalırsa hileler aslında bir engel değil bu oyun bitmez mesela Valorant dediler ama halen bir CS:GO'nun yerini tutmaz. Zaten CS:GO'yu bırakıp da Valorant'a dönen kişiler çoğunlukla bu oyunda tutunamamış veyahut hileleri bahane ederek cidden oynayamayan insanlar. Şunu da demek istiyorum oyuna güncelleme gelse aktif haritalara birkaç daha harita eklense aslında aşırı daha güzel olur veya maplere yeni güncellemeler getirseler çok güzel olur çünkü oyun artık ezbere dönüşüyor gitgide.

CS:GO map havuzun daralması ve tier 5 takımlarla ile artık tier 1'ler aynı oynuyor neredeyse. Aynı smoke aynı flash aynı molotof. Big gidip saçma alman takımlarına yenilince insan şaşırmıyor. Oyunda artık taktik bitti. Pro arena bile zevk vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı