CS:GO'nun geleceği

Peki kararımı verdim arkadaşlar, yeniden başlayacağım. Değerli görüşlerinizi buraya bıraktığınız için tek tek teşekkür ederim. Hayırlı geceler.

Bence güncelleme gelmemesinin sebebi VALVe'in çalışan sayısının aynı anda hem Steam'i hem Dota 2'yi hem CS:GO'yu idare ederken bir yandan da yeni oyunlar geliştirmeye yetmemesi. Source 2 motorunu geliştirmeye bayağı bir uğraşmışlar belli ki. Half-Life Alyx'e de bayağı bir uğraşmışlar. Şu anda yeni oyunlar geliştirmeye devam ettiklerine de eminim. Bu adamlar da akılsız değil herhalde ki onlar da biliyorlardır şimdi bir oyun yapmaya başlasalar hele Valve gibi yaptıkları oyunların kalitesi konusunda takıntılı bir firmanın bir oyun yapmasının 5 yıldan aşağı bir sürede bitmeyeceğini.

CS:GO konusuna gelirsek bir kere oyunu oynayanlar da oyunun bütün sıkıntılarının farkında olmalarına rağmen oynuyorlar zaten. Kimisi güncellemesizlikten bıktığı için gitti veya gitmek üzere. VALVe de bunun farkında ve bu adamlar akılsız değil. Bu kitleyi memnun etmek için bir şey yapıyorlardır illaki.
Zaten bunu yapmasalar bile CS:GO'ya bir alternatifleri olmadığı için bunları önemsemeden oynayan büyük bir kitle olacaktır.

Arkadaşlar aslında bu konuyu " CS:GO'ya tekrar başlamak için çok mu geç" olarak açacaktım ama daha önce açıldığını gördüm.

Sizce CS:GO gerçekten nereye doğru gidiyor? Bildiğiniz gibi her Online oyunun bir süresi vardır. Ama CS:GO'nun kapanması beni ve çoğu insanı gerçekten üzer.

Çoğu oyunda göremediğimiz oynanış, fizik motoru CS:GO'da var. Ama gerçekten oynanacak durumda olduğunu (en azından yeniden başlanabilecek bir oyun olduğunu) düşünüyor musunuz? Veya yetkililerin gelecek planları ne olabilir?

Dostum hiçbir oyun bitmez kendini bitirir en büyük örneği PUBG oyunudur 2017 2018 de dünyayı kasıp kavuran muhteşem oyun son yıllarda rezalet durumda her maçta hile oyunun insanlara sunmadığı şeyler örneğin istediğin haritaların gelmemesi yani anlatmak istediğim CS:GO kendini bitiriyor herkes takmış CS:GO TR sunucusuna mühim olan bu değil! Zaten 45 50 pingle oynuyorsun oyna geç işte önemli olan hileler her maç hile ve bu lanet hileler bitmiyor internette hile sattıgını onaylayan dev sayfalar var ve hilecilerin 10'undan 9'u bunlardan kullanıyor Valve dava açıp " bu adamlar hile sattığını onaylıyor siteler kanıtı ve benim oyunumda hile kullanılması oyunumu baltalıyor ve oyuncu sayımı çok düşürüyor hala bunu diyemiyorsa demek ki bu siteler Valve'a para ödüyor :) hile sorunu kalkarsa her oyuna başlanır hiçbir oyun kapanmaz veya bitmez sadece eskir ya da oyuncu sayısı azalır.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı