CS:GO silah kasası fiyatı artmaya devam eder mi?

Sat bence. Steam'da alacak bir şey yoksa bir kaç kasa aç veya 2 3 tane pahalı bir skin veya parlak çıkartma al. CS2 çıktığında yüksek ihtimalle parlak çıkartmaların fiyatı artar ama skinlerin fiyatı fazla artacağını düşünmüyorum.

Açık betadan çıkınca bence fiyatlar düşer. Çünkü oyuncu sayısı bayağı artacak ve de düşen item sayısıda artacaktır.

Selam az önce maç sonunda 2.5k değerinde silah kasası (2013) düşürdüm elim ayağım titriyor. Fiyatı artmaya devam eder mi daha önceki eski konularda 400TL olduğunu görünce ciddi şekilde artmış. Böyle devam eder mi?

Eki Görüntüle 1949008

Satılıp kaarlılık oranı daha yüksek kasalar alınabilir Chroma 3, gamma 2, prisma 2 gibi.
Fiyatı çok yüksek olduğu için çok yavaş artıyor.

Açık betadan çıkınca bence fiyatlar düşer. Çünkü oyuncu sayısı bayağı artacak ve de düşen item sayısıda artacaktır.

Düşen item sayısı talepe göre çok az
%80 ihtimalle mavi çıkıyor kasadan.

Her hafta bu kasanın yolunu gözlüyorum ama gelmiyor, gelse direk satıp dark souls 3 ve elden ring alacam, bi onlar eksik.
Hayırlı olsun hocam benim önerim satıp daha küçük ama mantıklı yatırımlara yönelmeniz, örn: rmr stickerı almak, paris kapsülü almak, aktif droptan düşecek fracture kasası ve ya cs2 gelince değerlenecek skin ve kasa almak.

Selam az önce maç sonunda 2.5k değerinde silah kasası (2013) düşürdüm elim ayağım titriyor. Fiyatı artmaya devam eder mi daha önceki eski konularda 400TL olduğunu görünce ciddi şekilde artmış. Böyle devam eder mi?

Eki Görüntüle 1949008

Satma sakın çıkma ihtimali bıçaktan daha düşük ve içindeki itemleri kontrat itemleri.

Geri
Yukarı