Çözüldü Silah skinleri kullandıkça eskir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Silahlar aşınmaz veya eskimez. Hepsinin sahip olduğu bir float değeri vardır.
Ve değişmezler.
Kardeşim kimse bir şey zannetmiyor. Öyle bir şey yok, hiç de olmadı. Ben rastlamadım diye değil, gerçekten olmadı, yok çünkü böyle bir şey. Oyunun mantığında fiziğinde hiçbir şeyinde yok bu.

Skinler kasalardan veya oyun sonlarında düşer, düştüğü şekilde kaldır. Düştüğü şekle göre değeri belirlenir. Bazı silahların en temizleri inanılmaz paralar ederken bazılarının da en eskimiş halleri çok para eder.

Bu siteden her türlü silahı, skini ve eskime değerlerini inceleyebilirsin.

Ben bu konuyu direkt Valve'a danıştım. Bu konu hakkında resmi bilgiye ulaşamadığım için insanları ikna etmek zor. Gelecek cevabı sizlerle de paylaşacağım.

Düzenleme: Destek ekibinden cevap geldi. Silah skinleri eskimiyor diyor. Örnek olarak fabrikadan yeni cikmis olan bir skin, sonsuza kadar öyle kaliyor demis.

Steam.png

@rmzncvhr

Son düzenleme:
Peki, o zaman sana bir sorum olacak, Valve bu kadar paragöz bir şirketken niye sadece fabrikadan yeni çıkmış sınıfındaki silahları pazarlatmıyor? Bence bu aşınmaların bir nedeni olabilir. Kanıtlanmış bir şey de değil. Yeni çıkan bir skin de eğer tüm aşınma değerinde ki skinleri alırsan, hepsinin hali fabrikadan yeni çıkmış gibidir. Bunu kendim denedim, ve öyle. İsterseniz siz de deneyebilirsiniz, inanıp inanmamakta serbestsiniz, istediğiniz gibi de dalga geçebilirsiniz.

Dostum eğer dediğin gibi bütün skinleri fabrikadan yeni çıkmış bir şekilde pazarlarsa nadirlik düzeyi azalacağından fiyatları da doğal olarak düşer. Oyunda skinlerin fiyatları NADİRliklerine göre ayarlanıyor. Genellikle topluluk tarafından belirleniyor zaman geçtikçe.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bende glock 18 elma şekeri ve AK-47 zümrüt yeşili aldım. İkisi de fabrikadan yeni çıkmış gönül rahatlığıyla kullanabilirim o zaman: )

Abi skinlerinin değeri düştü mü kullandığım için ya da kullanılmış az aşınmış gibi bir değere sahip oldular mı? Cevaplarsan aşırı ötesi sevinirim.

He aynen kardeşim yalan borcum vardı sana. Aynısı galil ada çayı skininde de oldu. Fabrikadan çıkmış geldi ve o silahla çeşitli görevler yaptım. Şu an görevde kullanılmış diyor ve görüntüsü de değişti.

Hocam aynısı galil ada çayı skininde de oldu. Fabrikadan çıkmış geldi ve o silahla çeşitli görevler yaptım. Şu an görevde kullanılmış diyor ve görüntüsü de değişti.

Allah Allah yav... Envanterde uzun süre kalınca da eskimiş olmuştur kesin. Ya da savaşta kullandıktan sonra da savaş görmüş mü oldu? Bu siteye artık yaş sınırı gelmeli. Çoluk çocuk hayal dünyasını yazıyor.

Geri
Yukarı