CS:GO Silver rank'ten nasıl yukarı çıkılır?

444617

Decipat
Makaleler
7
Aim geliştiriyorum, olmuyor. Toksik oyuncular geliyor. Türk, Rus, Arap vb. her ülkeden toksik oyuncular geliyor. Birinci olmama rağmen yine kaybediyoruz takım yüzünden. Ne yapmam lazım?

Aim geliştiriyorum, olmuyor. Toksik oyuncular geliyor. Türk, Rus, Arap vb. her ülkeden toksik oyuncular geliyor. Birinci olmama rağmen yine kaybediyoruz takım yüzünden. Ne yapmam lazım?
Arkadaşlarınızla girip sürekli iletişimde kalmanız gerek birlikte girelim diyeceğim fakat benim rankım lem şu anda.

5 sene önce bende çok zorlanırdım silverda takılı kalıyordum o günlerimi hatırlattınız bana şimdi 1000 win Lem'e çıkıp oyunu bıraktım.

Nova hesabım var bu arada isterseniz o hesapla girebiliriz.

5 sene önce bende çok zorlanırdım silverda takılı kalıyordum o günlerimi hatırlattınız bana şimdi 1000 win Lem'e çıkıp oyunu bıraktım.
Ben çok rekabetçi atmazdım hep yoldaş atardım öyle geliştim şu anda 60 win lem hesap :D

Hiç uğraşma yeni hesap al oradan devam et. Beni de kartaldan keleş 1'e atmıştı yeni hesapdan devam ettim. Hele oralardan hiç çıkamazsın adamlar kulaklık bile takmiyor.

Hiç uğraşma yeni hesap al oradan devam et. Beni de kartaldan keleş 1'e atmıştı yeni hesapdan devam ettim. Hele oralardan hiç çıkamazsın adamlar kulaklık bile takmiyor.
Benim eski rankım çift keleşti. Rank silindi ve 5-6 maç kaybedince silver'a attı. Silver 3'e kadar düştüm şimdi Silver 5.

Yeni konular

Geri
Yukarı