CS:GO skinleri nasıl gerçek paraya çevrilmeli?

John B

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Şu anda Steam cüzdanımda 43 TL var, düşen kasaları satarak biriktirdim. Skin alarak gerçek paraya çevirmeyi düşünüyorum, ama komisyon vs. alıyorlarmış. O zaman da bana pek bir şey kalmaz zaten. Sizce biraz daha kasa düşürüp ve satıp öyle mi skin alayım, yoksa biraz daha para biriktirip kasa açıp riske mi gireyim, yoksa direkt 43 TL'ye skin alıp gerçek paraya mı çevireyim? Hangisi daha kârlı olur? Düşünceleriniz nelerdir?

Merhaba,
Şu anda Steam cüzdanımda 43 TL var, düşen kasaları satarak biriktirdim. Skin alarak gerçek paraya çevirmeyi düşünüyorum, ama komisyon vs. alıyorlarmış. O zaman da bana pek bir şey kalmaz zaten. Sizce biraz daha kasa düşürüp ve satıp öyle mi skin alayım, yoksa biraz daha para biriktirip kasa açıp riske mi gireyim, yoksa direkt 43 TL'ye skin alıp gerçek paraya mı çevireyim? Hangisi daha kârlı olur? Düşünceleriniz nelerdir?

Tek kasadan bıçak çıkarmışlığım var ama her hafta tek kasa açarak deniyordum 15 kasa açmışımdır toplam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keşke bende de böyle bir şans olsa. :)

Açıkçası bildiğim kadariyla riskli işler skin baron var şu anlık en güveniliri vergi vermek zorundasiniz tabii ki de Türkiye'de ByNoGame var ancak onda artik pek satiş olmuyor tavsiyem skin baron kulanmak örnek olarak 100 dolara biçak satiniz. Bunu 95 dolara satmaniz lazim vergiler falan filandan sonra net elinize 75 dolar geçiyor tabii bu fiyat dolar üzerinden olduğu için ürünü Steam'den satiğiniz rakamdan 20-30TL zarari olur. Bir de az vergisi olan var ancak onlar kumar sitesi ile anlaşilan şirketler oluyor bunlardan uzak dur 1 2 TL kaybetcem diye komple hesabindan olma.

Peki konuda yazdığım seçeneklerden hangisini yapmalıyım? Hangisi daha mantıklı? Ya da başka bir öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı