CS:GO smurf hesap açanların amacı nedir?

Legolas_34

Yoctopat
CS:GO smurf nedir diye baktığımda iyi oyuncuların yeni hesap açarak acemi oyuncularla oynaması anlamına geliyormuş. Peki burada amaç nedir? Acemilere karşı şov yapmak mı?
Geçen benim rekabetçi maça da yeni başlayan birisi geldi ve 35-40 vurdu. 35-40 vurmasına rağmen takımına maçı kazandıramadı ama bu adam nedir şimdi? Eline ne geçecek böyle yeni hesapla acemilere karşı şov yapınca?

Ayrıca bu tarz oynayan kişilerin VAC ban yeme olasılığı var mı?

CS:GO smurf nedir diye baktığımda iyi oyuncuların yeni hesap açarak acemi oyuncularla oynaması anlamına geliyormuş. Peki burada amaç nedir? Acemilere karşı şov yapmak mı?
Geçen benim rekabetçi maça da yeni başlayan birisi geldi ve 35-40 vurdu. 35-40 vurmasına rağmen takımına maçı kazandıramadı ama bu adam nedir şimdi? Eline ne geçecek böyle yeni hesapla acemilere karşı şov yapınca?

Ayrıca bu tarz oynayan kişilerin VAC ban yeme olasılığı var mı?
Smurf hesaplar, hesabı kasarak kutu düşürüyorlar sanırım. Ben öyle biliyorum.

• Şov yapabilir.
• Eğlence amaçlı düşük ranklı olan arkadaşlarıyla beraber girmek için olabilir.
• Hile kullanmak amaçlı olabilir.
• Haftalık kasa düşürüp ana hesabına takasla göndermek için olabilir.
• Hiç bir sebebi olmayabilir öyle zevkine, yeniden hesap kasmak isteyebilir.
• Hesap kasıp satıyor olabilir.
• Başkasının hesabıyla smurf oynuyor olabilir.

Amacı şov yapmak değil hesabı kasıp satıyolar başka bir olayı yok ya da yan hesap olarak kasıyolar arkadaşları ile eğlencesine girdiğinde o hesaptan geliyor gibi sebepler var ya da ban yersem o hesaptan oynarım gibi sebepler.

Arkadaşlarıyla oynamak, oyuna odaklanmadan eğlencesine oynamak, yan hesabının rankını yükseltmek, kasa düşürmek, video çekmek vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı