CS:GO Spray Atarken Tuş Kombinasyonu Nasıl Olmalıdır?

Konu gereksiz yerlere sapmış.
Sen PRO arenadaki analizini zaten çok yanlış yapmışsın.
Hareket halindeyken spray yapmak istiyorsan; koşarken ters yöne basacaksın karakter stop edecek ve aim recoil sıfırlanacak 2-3 tane tek tek sıktıktan sonra eğilip spraye devam edersin. Böylece karşıdaki adamın aimi senin kafandayken sen birden eğildiğin için hs yeme şansın biraz düşecek.
Not: Tecrübem "Supreme" rankım 2k saatim.
Bu yüzden gidip Faceit Premium alıp hilesiz, ciddi maçlar oynayıp kendimizi geliştiriyoruz daha kaliteli insanlar ve daha kaliteli serverler ile. :)
ESEA kullanıyorum Türkiye'de sunucuların olmasın düşük pingde gerçek LAN keyfi.

Bizlerde taktir etmek,başarılar demek olmadığı için Türkler için açılmış tüm topluluklarda hiç bir şekilde oyun oynanmaz.Bunun en yakın örneği yaklaşık 2 yıl önce ESEA'nın Türk serverı açması oldu.

Faceitte 2713 elom var ve neredeyse Türklerin geldiği her maçımı kaybediyorum.Daha ilk elden troll,gey,k,toxice başlıyolar.%90ı bu şekilde malesef ve malesef.

Ruslara laf atarız ama gerçekten milletçe oynadığımız her oyun topluluğunu batırıyoruz.Oynayamasalarda bari iyi izlenim yaratalım ama nerde :)

ESEA denemedim çok kanser insanlar var tilt olunuyor dendi fakat onu da deneyeceğim hem daha ucuz Faceit'e göre.
Yabancılar için Faceit serverleri çok düşük pingler fakat Türkiye interneti Faceit için daha yeterli değil Türkiye'de sunucular açılırsa bende Faceit oynarım. Aylık, Faceit 45TL, ESEA 16TL.

Evet Türk kitlesi benim de maalesef hoşuma gitmiyor CS GO'da. Premium mu oynuyorsun yoksa ECL falan mı? @barancumhur
Düz piremium oynadım her zaman Master League üzerinde 3 arkadaşımla ama şu an CS:GO'nun yakınından bile geçmiyorum elim varmıyor.Şimdi yeni sistem getirmişler girelim diyolar ama hiç içimden gelmiyor :)

Bir global ve faceit level dokuz olarak söyle bir tavsiye vereyim. Öncelikle sakin ve soğukkanlı olmalısın. Rakibi gördüğünde panik yapıp hemen sıkma bunun için çok iyi reflekslerin olması lazım, cros rakibin üzerine getir ve olduğun yerde 3 saniye boyunca sık ve bu 3. saniyeden itibaren eğer rakip hala ayaktaysa mause kontrolu aşağı çekerek ctrl ile kombinasyon yap derim. En iyi sprey şekli budur bana göre. Tabi ilk başlarda alışman lazım buna daha sonraları zaten kas hafızası dediğimiz şey devreye girecek sen farkında olmadan kendin yapmaya başlayacaksın. Kolay gelsin.

Konu gereksiz yerlere sapmış.
Sen PRO arenadaki analizini zaten çok yanlış yapmışsın.
Hareket halindeyken spray yapmak istiyorsan; koşarken ters yöne basacaksın karakter stop edecek ve aim recoil sıfırlanacak 2-3 tane tek tek sıktıktan sonra eğilip spraye devam edersin. Böylece karşıdaki adamın aimi senin kafandayken sen birden eğildiğin için hs yeme şansın biraz düşecek.
Not: Tecrübem "Supreme" rankım 2k saatim.

ESEA kullanıyorum Türkiye'de sunucuların olmasın düşük pingde gerçek LAN keyfi.
Esea rankın nedir hocam ?
Bir global ve faceit level dokuz olarak söyle bir tavsiye vereyim. Öncelikle sakin ve soğukkanlı olmalısın. Rakibi gördüğünde panik yapıp hemen sıkma bunun için çok iyi reflekslerin olması lazım, cros rakibin üzerine getir ve olduğun yerde 3 saniye boyunca sık ve bu 3. saniyeden itibaren eğer rakip hala ayaktaysa mause kontrolu aşağı çekerek ctrl ile kombinasyon yap derim. En iyi sprey şekli budur bana göre. Tabi ilk başlarda alışman lazım buna daha sonraları zaten kas hafızası dediğimiz şey devreye girecek sen farkında olmadan kendin yapmaya başlayacaksın. Kolay gelsin.
Hocam Global Faceit Level 7 olarak bende söylim. 1 saniyeden sonra aşağıya çekmeye başla :) 3 saniyede 17 18 inci mermiye ulaşırsın :)

Geri
Yukarı